Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

144 TL’lik oyun daha piyasaya çıkmadan bedava oldu

144 TL'lik oyun daha piyasaya çıkmadan bedava oldu

Stray, PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olacak. 19 Temmuz’da piyasaya çıkacak olan kedi simülatörü, ilginç bir deneyim yaşatacak.

Kedi simülasyonu tarzında bir oyun Gezinmegeçen ay Summer Game Fest'te gösterildi. 19 Temmuz'da PC, PS ve Xbox'a gelen oyunun kısa bir süreliğine ücretsiz oynanabileceği açıklandı. Açıklamaya göre, belirli PlayStation Plus aboneler bu fırsatı kullanabilecek.

Stray Cat Simulator PlayStation Plus'a geliyor

BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen ve Cyberpunk tarzı dünyası ile dikkat çeken Pribluda, 19 Temmuz Salı günü, her iki pencere (buhar Her iki konsol için de mevcut olacak (PS5 ve Xbox Series X/S). Ancak PlayStation Plus üyelerinin kedi simülatörünü satın almadan oynayabileceği ortaya çıktı.

Bağımsız üretim, güncellendi PlayStation Plus'ın Ekstra ve Premium katmanlar için sunulacaktır. Ama ülkemizde Premium yerine Delüks sunulması dikkate alınmalıdır. Yani Türkiye'de Extra ve Deluxe aboneler bu fırsattan yararlanacaktır.Sony Duyuruyor: İşte En Çok İndirilen PlayStation Oyunları!

Sony Duyuruyor: İşte En Çok İndirilen PlayStation Oyunları!

Sony, geçtiğimiz ay PlayStation için en çok indirilen oyunların listesini açıkladı. Liste, PS4, PS5 ve PS VR için popüler oyunları içerir.

Summer Game Fest'te yayınladığı oynanış videosu ile büyük ilgi toplamayı başardı. Stray, Steam'de 144 TL'den sunulan oyunPlayStation Store fiyatı henüz bilinmezken, en azından kütüphaneden kaldırılana kadar PS Plus aboneleri için ücretsiz olacak.

Hakkında 8 ila 10 saat arasında oyun Strey çok renkli bir dünyada geçiyor. Bu bilimkurgu dünyasını kedi şeklinde modellemenizi sağlayan oyun, pek çok konuda çığır açacak gibi görünüyor.

PlayStation Plus'ta üç farklı paket mevcuttur. Essential, Extra ve Deluxe olarak ayrılan bu üç paket, farklı fiyat noktalarında farklı özellikler sunuyor. Bu paketleri kısaca karşılaştırırsanız aşağıdaki yorumları yapabilirsiniz:

  • Başlıcaları: Eski PS Plus'ın özelliklerine sahiptir. Ayda iki oyun çekilişi ve çok oyunculu gibi eski avantajlar. Aylık 40 TL, üç ay 100 TL, 12 ay 240 TL.
  • Bunlara ek olarak: Essential'ın oyun ve avantajlar kataloğuna erişim. Aylık 60 TL, 3 ay 165 TL, 12 ay 400 TL.
  • Lüks: Klasik kataloğa ve oyun yardımına erişimin yanı sıra temel ve ek özelliklere erişim. Aylık 70 TL, üç ay 190 TL, 12 ay 460 TL.

Peki Stray'in PlayStation Plus'ta ücretsiz olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşın.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft, üç yıllık bir Windows geliştirme döngüsüne giriyor: Windows 12 yolda mı?

Microsoft, üç yıllık bir Windows geliştirme döngüsüne giriyor: Windows 12 yolda mı?

Dünyanın En İyi Üniversiteleri Açıklandı: İlk 500'e Giren 6 Türk Üniversitesi

Dünyanın En İyi Üniversiteleri Açıklandı: İlk 500’e Giren 6 Türk Üniversitesi

Back to Top