Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

16 yeni oyunla GDC 2023’te Unity!

16 yeni oyunla GDC 2023'te Unity!

Unity GDC 2023 standında bu yıl dünyanın dört bir yanından çeşitli stüdyolar tarafından oluşturulan 16 oyun yer alıyor.

oyun Geliştirici Konferansı (GDC) 2023 kapılarını açtı. Etkinlik başlarken birçok oyun şirketi de yeni teknolojilerini paylaştı. Konferansın ziyaretçileri arasında önde gelen oyun şirketlerinden Unity de vardı. Başarılı bir şirket, konferansta yeni bir platform ve bunun üzerinde oluşturulan oyunları tanıttı.

GDC 2023'te yeni Unity oyunları denenebilir

Bu yıl Unity standında dünyanın dört bir yanından çeşitli stüdyolar tarafından oluşturulan 16 oyun yer alıyor. Unity platformunda geliştirilen bazı oyunlar ve servisler konferans boyunca uygulamalı olarak denenebilecek.

Bu oyunlardan biri olan FEROCIOUS, Unity'nin High Definition Render Pipeline (HDRP), Shader Graph ve VFX Graph teknolojilerini kullanarak yemyeşil manzaralar, büyüleyici deniz manzaraları ve korkunç yaratıklarla dolu gizemli bir dünya sunuyor. Unity standında, Leonard Zalfrank tarafından geliştirilen heyecan verici bir hayatta kalma nişancı oyunu olan FEROCIOUS'u deneyebilirsiniz.


NVIDIA, yeni 3D teknolojisini GDC 2023'te tanıttı!

NVIDIA, yeni 3D teknolojisini GDC 2023'te tanıttı!

Mevcut NVIDIA araçlarını ve işlevlerini birleştiren RTX Yol İzleme teknolojisi ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

En özgün boks oyunlarından biri olan Undisputed da konferans boyunca ilgi odağında olacak. Steel City Interactive tarafından geliştirilen oyun, Unity HDRP ve Animation Rigging teknolojilerinin kullanımıyla sınırları zorlayan çarpıcı görseller ve çarpıcı aksiyon sunuyor.

Ayrıca Bleak Sword, Breachers, Death Carnival, Highwater, Immortality, Kerbal Space Program 2, MARVEL SNAP, Mighty DOOM, Please, Touch the Artwork, Ship of Fools, Subway Surfers, Tall Man Run, Warhammer 40,000: Tacticus ve There will will henüz duyurulmamış bir Atari oyunu olmak.

Tüm bunlara ek olarak Unity bugün, GDC'ye katılmayanlar için ilham verici ve eğitici içeriğe anında erişim sağlayan yepyeni Made with Unity çevrimiçi merkezini tanıttı. Geliştiriciler, Made with Unity programına katılarak daha geniş Unity topluluğunun bir parçası olabilir ve oyunlarını değerlendirme için gönderebilir.

Unity, bu yılki GDC etkinliğinde yeni oyunları tanıtmanın yanı sıra oyun geliştiricileri için bazı büyük planları da duyurdu. Peki Unity ve yeni oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter Strike 2 resmi olarak yayınlandı!

Counter Strike 2 resmi olarak yayınlandı!

Razer, Interhaptics'i GDC 23'te tanıttı!

Razer, Interhaptics’i GDC 23’te tanıttı!

Back to Top