Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

282 TL değerindeki üç oyun bedava oldu!

282 TL değerindeki üç oyun bedava oldu!

Epic Games bedava oyun dağıtmaya devam ediyor. Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition dahil üç oyun ücretsiz olarak sunulacak.

Yeni ücretsiz Epic Games oyunları çıktı. Tomb Raider serisinin son koleksiyonu Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition Epic Games Store'da ücretsiz olacak. Tomb Raider dışında iki bağımsız yapımı var. 1-8 Eylül arasında kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Shadow of the Tomb Raider: Epic Games'ten Kesin Sürüm

Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. 1 Eylül Perşembe günü güncellenecek olan listede üç oyun yer alıyor. nakavt şehir, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ve Batık: Gizli Derinlikler 1-8 Eylül tarihleri ​​arasında ücretsiz mevcut olacak.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

2018 yılında yayınlanan Shadow of the Tomb Raider, Lara Croft'un Peru ormanındaki maceralarını ve dünyayı Maya kıyametinden kurtarmasını anlatıyor. oyunserinin önceki yapısı Tomb Raider'ın Yükselişi devamı olarak


Epic Games bu hafta oynaması ücretsiz bir oyun duyurdu

Epic Games bu hafta oynaması ücretsiz bir oyun duyurdu

Epic Games Store bu hafta oynaması ücretsiz bir oyun duyurdu. 33 TL değerinde Pişir, Servis Yap, Lezzetli 3'ü ücretsiz olarak indirebilirsin.

Keşif-macera tarzında 1 Eylül'den itibaren ücretsiz olarak sunulacak bir başka oyun daha. Batık: Gizli Derinlikler olacak Batık bir dünyanın güzel kalıntıları arasında seyahat edebilir, tırmanabilir, sosyalleşebilir ve ormanı keşfedebilirsiniz.

Üçüncü oyun zaten ücretsiz olarak mevcuttur. nakavt şehir olacak Ancak etkinlik kapsamında Epic Games'in fiyatı 69 TL. Armacillo Paketi ücretsiz olarak kullanılabilir hale getirir. Knockout City, yakar top konseptine sahip bir aksiyon oyunudur.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Epic Games geçen hafta 33 TL değerinde Payne'in yüzüğü ücretsiz yaptı. Bu bağımsız strateji oyununu 1 Eylül'e kadar Epic Games Store kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Peki, Epic Games'in oynaması ücretsiz kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Survival Dune Oyunu Açıklandı!  İşte ilk fragman

Survival Dune Oyunu Açıklandı! İşte ilk fragman

Assassin's Creed Mirage geliyor!  İşte çıkış tarihi

Assassin’s Creed Mirage geliyor! İşte çıkış tarihi

Back to Top