Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

2K Oyunlar Hacklendi: Gelen Kutusuna Tıklamayın!

2K Oyunlar Hacklendi: Gelen Kutusuna Tıklamayın!

Rockstar Games’in ardından Take-Two Interactive’in bir yan kuruluşu olan 2K Games de hacklendi. Detaylar burada…

Mafia, Civilization, BioShock, Borderlands ve XCOM gibi oyunların arkasında gördüğümüz imzanın sahibi 2K Games, bugün hizmet hesaplarının bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildiğini duyurdu. Detaylar burada…

Rockstar'dan sonra 2K Games de hacklendi! Take-Two saldırı altında

Son zamanlarda Rockstar Games'e büyük bir saldırı oldu. Daha önce Uber'i hacklediği iddia edilen hacker, Rockstar'ın sunucularına girmeyi başardı ve hatta henüz piyasaya sürülmemiş oyunlarının verilerini bile çaldı.

Bundan sonra tüm dünyada araştırmalar devam ediyor. GTA 6 Oyun Vice City'de geçeceği için harita boyutundan karakter modellerine, oyun mekaniğine kadar pek çok veriyi içeren bir dosya, bir görsel ve bir video paylaştı.


AMD ağladı: NVIDIA, DLSS 3 ile zincirleri kırdı!

AMD ağladı: NVIDIA, DLSS 3 ile zincirleri kırdı!

Bugün NVIDIA, yeni RTX 40 serisi ekran kartlarını sundu.DLSS 3 teknolojisi, 4 kat daha fazla performans veren dikkatleri üzerine çekti.

Daha sonra GTA 5 ve GTA 6 oyunlarının kaynak kodlarına ve henüz paylaşmadığı birçok dosyaya sahip olduğunu söyleyerek Rockstar'a şantaj yaptı. Bugün, Rockstar'ın ana şirketi Take-Two Interactive'in bir diğer büyük şirketi olan 2K Games de benzer bir saldırıya uğradı.

Ancak bu sefer bilgisayar korsanlarının oyun ve benzeri verileri değil müşterileri hedef aldığı belirtiliyor. Aslında, 2K Games'in hizmet hesaplarını ele geçirdiği ve bu hesaplardan geldiğini gördüğünüz şüpheli e-postalara tıklamamanız önerilir.

Rockstar, GTA 6 için planlanan tanıtımın yapılacağını duyurdu!

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Dünkü sızıntılar, uzun süredir duyduklarımızı doğruladı. Buna Vice City'ye dönüş ve bir kadın başrol dahildir. Ancak bu paylaşımların GTA 5'e ait modlar olabileceği öne sürüldü.

Ancak Rockstar bugün yaptığı bir açıklamada GTA 6 olduğunu resmen doğruladı. oyunBunu bu şekilde duyurmaktan duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Ancak planlandığı gibi çalışmaya devam edeceklerini ve oyun bittikten sonra bir aksiyon olacağını söyledi.

Yazıda şunlar belirtildi:

Yakın zamanda, yetkisiz bir üçüncü tarafın, bir sonraki Grand Theft Auto için erken geliştirme videosu da dahil olmak üzere, hassas bilgilere yasa dışı bir şekilde eriştiği ve sistemlerimizden hassas bilgilere indirdiği bir ağ saldırısı yaşadık. Şu anda oyun hizmetlerimizde herhangi bir kesinti veya mevcut projelerimizin gelişimi üzerinde uzun vadeli bir etki beklemiyoruz.

Bir sonraki oyunumuzun detaylarını bu şekilde sizlerle paylaşmaktan son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi gerçekten aşan bir deneyim sunmaya kararlıyız. Yakında herkesi tekrar güncelleyeceğiz ve elbette bir sonraki oyun hazır olduğunda size haber vereceğiz. Bu durumda devam eden destekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz.

Rock yıldızı

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Battlefield, Call of Duty ile geri dönüyor!

Battlefield, Call of Duty ile geri dönüyor!

Logitech'in rakip Steam Deck konsolu!  İşte fiyat

Logitech’in rakip Steam Deck konsolu! İşte fiyat

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close