Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Altın Mart 2023 Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

Games with Gold Şubat 2023 ücretsiz oyunları açıklandı!

Microsoft, Games with Gold programının bir parçası olarak Mart 2023 için Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate üyelerine özel oyunları duyurdu.

MicrosoftBaşarısına oyun konsolları tarafında başladığı yer abonelik hizmetlerine devam etmektedir. Game Pass dahil olmak üzere her ay yeni ücretsiz oyunlarla hizmetlerini güncelleyen şirket, geçtiğimiz günlerde Mart 2023 takvimini açıklamıştı. Altın olan oyunlar Mart ayı ücretsiz oyunları açıklandı.

Mart 2023 Altın Oyunları Açıklandı

Microsoft, Altın olan oyunlar programa göre Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate sadece katılımcılar için Mart 2023 oyunlarını açıkladı. Bu ayın yapımları Xbox One ve Xbox 360 konsolları kaplarken, geri uyumluluk desteği sayesinde Xbox Serisi S|X kullanıcılar bu oyunlardan mahrum değildir.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Games with Gold, Mart ayında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate aboneleri için üç oyun sunuyor. Şu anda, Trüberbrook ve Sudden Strike 4 – Complete Collection 1 Mart - 31 Mart tarihleri ​​arasında, Lamentum ise 16 Mart - 15 Nisan tarihleri ​​arasında satışa sunulacak.


Microsoft Edge'de VPN dönemi: Herkes kullanamayacak

Microsoft Edge'de VPN dönemi: Herkes kullanamayacak

Microsoft Edge nihayet VPN özelliğini kullanıma sunuyor. Ücretsiz olarak sunulacak olan hizmet, abonelik ile genişletilebilecek.

Microsoft'tan yeni aile ve arkadaş planı sayesinde Game Pass Ultimate Aboneliği hesap sahibine ek olarak dört kişi daha kullanabilir. Ultimate aboneliği ile Game Pass; Konsolda, PC'de veya bulutta oynanabilecek. ayrıca herkes EA Çal ve Xbox Canlı Altın bir katalog da mevcut olacak.

Yeni abonelik katmanı, kullanıcıların Game Pass Ultimate'ın avantajlarından tek bir hesaptan yararlanmalarını sağlarken, bazı sınırlamalarla birlikte gelir. Microsoft, paylaşılan bir profildeki hesapların aynı ülkede bulunması gerektiğini belirtmiştir.

Game Pass Friends & Family planının da süresi sınırlıdır. Başka bir deyişle, tüm Ultimate özelliklerine 18-, 12- veya 6 günlük sınırlamalarla erişebilirsiniz.

  • Game Pass Ultimate = 18 Arkadaş ve Aile bonusu
  • Game Pass (konsol) = 12 günlük Arkadaşlar ve Aile
  • PC Game Pass = 12 Arkadaş ve Aile bonusu
  • Xbox Live Gold = 12 Arkadaş ve Aile bonusu.
  • EA Play = 6 arkadaş ve aile

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ne düşünüyorsun Xbox Canlı Altın Mart bedava ayı oyunlarına ne dersin? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Twitch yayınımızda Age of Empires II oynuyoruz!

Twitch yayınımızda Age of Empires II oynuyoruz!

Kaçırmayın: Portal Oyun Serisinde Büyük İndirim!

Kaçırmayın: Portal Oyun Serisinde Büyük İndirim!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close