Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Amazon, Avrupa’da Prime üyelik ücretlerini artırıyor!

Amazon, Avrupa'da Prime üyelik ücretlerini artırıyor!

Uzun süredir fiyatlarını değiştirmeyen Amazon, Avrupa’da Prime üyelik ücretlerini artırma kararı aldı.

Amazon Prime abonelik hizmeti; Alışveriş, Prime Gaming ile oyunlar ve Prime Video ile filmler için birçok hizmet sunuyor. Bu hizmetleri dünya çapındaki müşterileriyle paylaşan firma, uzun süredir fiyatlarını değiştirmiyor. Son ekonomik koşullarla birlikte Amazon, Prime üyelik ücretlerini artırmaya karar verdi.

Amazon, Avrupa'daki Prime abonelik hizmeti için fiyat artışlarını açıkladı. Buna göre bazı pazarlarda abonelik ücreti yüzde 43'e çıkıyor. Fiyat artışının her pazarda farklı olduğu görülebilir.

Öte yandan Amazon Türkiye bu konuda bazı güzel haberler de paylaştı. Avrupa'daki fiyat artışının Türkiye ile ilgili olmadığı ve bu kapsamda Amazon Türkiye'nin şu anda fiyat artırma planı olmadığı açıklandı.

Avrupa'da Amazon Prime abonelik ücreti artışı!

Amazon, Prime aboneliğinin yıllık ücretini Fransa'da 49 € olan yüzde 43 oranında artırdı. Şirket, ABD'den sonra en büyük pazarı olan Almanya'da fiyatları yüzde 30 artırarak 69 Euro'ya çıkardı. İngiltere'de 79 lira olan yıllık abonelik ücreti 95 liraya yükseltildi.

Yeni Amazon Prime abonelik ücreti 15 Eylül 2022'de yürürlüğe girecek. Amazon, müşterilerine fiyat güncelleme e-postaları göndermeye başladı. Yeni tarifeler ışığında aboneler üyeliklerini sonlandırabilirler.


Amazon fiyatları yükseltecek mi?  Açıklama geldi!

Amazon fiyatları yükseltecek mi? Açıklama geldi!

Amazon, Prime abonelik hizmetini diriltecek mi? İlk başvuru Türkiye Bölge Müdürü Richard Marriott'tan geldi.

Amazon da bu yılın başlarında ABD'de fiyatları artırdı. Şirket, bu artışın nedeni olarak üye avantajlarının genişlemesini ve artan maliyetleri gösterdi. Fiyat artışıyla birlikte ABD'deki yıllık abonelik ücreti 119 dolardan 139 dolara yükseldi.

Amazon, Prime üyeliğinin yanı sıra ülkemizde alışveriş, oyun ve film için de çeşitli avantajlar sunuyor. Ayrıca ülkemizde hepsinin tek bir Prime abonelik hizmeti için aylık maliyeti 7,90 TL'dir. Bu fiyatta henüz bir artış açıklanmadı, diğer ülke ve platformlara göre oldukça uygun.

Amazon Türkiye Müdürü Richard Marriott, Son haftalarda alınan bir soruya yanıt olarak, ürün veya hizmet fiyatlarının artırılmasının her zaman son çare olduğunu söyledi.

Peki, Amazon Prime hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ülkemizde maaş zammı mümkün mü? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
GTA 5 Kodları: Araba, Para, Ölümsüzlük

GTA 5 Kodları: Araba, Para, Ölümsüzlük

GTA 6 çıkış tarihi ve karakterleri açıklandı mı?

GTA 6 çıkış tarihi ve karakterleri açıklandı mı?

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close