Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Amazon fiyatları yükseltecek mi? Açıklama geldi!

Amazon fiyatları yükseltecek mi?  Açıklama geldi!

Amazon, Prime abonelik hizmetini diriltecek mi? İlk başvuru Türkiye Bölge Müdürü Richard Marriott’tan geldi.

Türkiye'de filmlerden oyunlara, müzikten iletişime kadar dijital platformların sayısı her geçen gün artıyor. Amazon ise Prime abonelik hizmetiyle alışveriş, Prime Gaming ile oyun oynama ve Prime Video ile sinema hizmeti sunuyor.

Ayrıca, hepsini tek bir Prime abonelik hizmeti altında bir araya getirdi. 7,90 TL olan fiyatı, sinema tarafında bile rakiplerinin sadece 5 ila 10'u arasında. Bu nedenle yakın gelecekte bir artış olup olmayacağı tartışıldı. Bu soruların cevapları bugün alındı.

Amazon Prime Abonelik Fiyatlarını Artıracak mı?

Bloomberght.com'un sorularına yanıt olarak Amazon'un Türkiye bölge müdürü Richard Marriott çok önemli açıklamalarda bulundu. İlk olarak, şirketin Türkiye'de işlerin gidişatından memnun olduğunu ve daha fazla yatırım yapacağından emin olduğunu söyledi.


Buna göre Amazon, bu yıl 100 milyon dolarlık bir yatırımla İstanbul'daki (Tuzla'da beklenen) ilk lojistik merkezini açacak. Mühendislik, insan kaynakları, muhasebe, operasyonlar ve bilgi işlem gibi alanlarda 1.000'den fazla kişiyi istihdam edecek.


Netflix en popüler diziyi açıkladı!

Netflix en popüler diziyi açıkladı!

Netflix geçtiğimiz günlerde en popüler yapımlarını 13-19 Haziran tarihleri ​​arasında paylaştı. Şimdi bu haftanın ilk 10'unu açıkladı.

Ayrıca Marriott, Türk kullanıcıların Prime Video ve Prime Gaming hizmetlerine büyük ilgi gösterdiğini söyledi. Hatta Prime Gaming in Turkey'in dünya çapında Amazon'un en hızlı büyüyen pazarı haline geldiğini söyledi. Konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Seçimimizi her zaman güncelliyoruz, her ay yeni içerik ekleyerek herkesin beğenisine göre içeriğe erişmesini sağlıyoruz. Prime Video'da 1 numara. Aynı şekilde Prime Gaming'e de özellikle Türkiye'deki oyun tutkunları arasında inanılmaz bir ilgi var. Hatta Türkiye, Prime Gaming üyeliği açısından dünya çapında Amazon'un en hızlı büyüyen pazarlarından biri haline geldi. League of Legends, GTA ve FIFA, Türkiye'deki Prime Gaming üyeleri arasında en popüler oyunlardır.

Bu duyurunun ardından Amazon Prime alışveriş hizmeti ve fiyatları hakkında açıklama yaptı. Marriott, fiyatları yakın zamanda artırmayı düşünmediğini ve bunu her zaman son çare olarak gördüğünü söyledi. Konuyla ilgili tam açıklama şu şekilde:

Türkiye'de bu hizmetler, sepet tutarına bakılmaksızın aynı gün, ertesi gün veya iki gün içinde teslimat seçenekleriyle hızlı ve ücretsiz kargo içerir. tüm amazon.com.tr Müşterilerimizin geniş bir ürün yelpazesinden uygun fiyatlarla seçebilecekleri kaliteli ürünlere sahip olmaları için sürekli çalışıyoruz. Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz için fiyat artışlarını her zaman son çare olarak görüyoruz.

Amazon Prime Day 2022, Prime Shopping Festival adı altında 18-25 Temmuz tarihleri ​​arasında Türkiye'de gerçekleştirilecek. İlgili videoyu izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

2 Comments

Leave a Reply
  1. https://kupit-kvartiruspb.ru в новостройках Санкт-Петербурга. Цены и фотографии квартир от застройщика в готовых и строящихся ЖК. Подбор жилья, ипотечные программы, сопровождение сделок и выгодные предложения.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPhone 14 için 'Sahte' silikon kılıflar Çin'de satışa çıktı

iPhone 14 için ‘Sahte’ silikon kılıflar Çin’de satışa çıktı

Mühendislik ve Yönetim Akademisi, "Renk Paleti" konulu ustalık sınıfları, konuşmalar ve konserlerle başlıyor!

Mühendislik ve Yönetim Akademisi, “Renk Paleti” konulu ustalık sınıfları, konuşmalar ve konserlerle başlıyor!

Back to Top