Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Belki de bu son şanstır! Xbox için benzeri görülmemiş bir destek

Belki de bu son şanstır!  Xbox için benzeri görülmemiş bir destek

Xbox oyun fiyatları artıyor. Microsoft yaptığı açıklamada, Xbox Game Studios oyunlarının 70 dolardan satılacağını söyledi.

Microsoft'un son açıklamasına göre Xbox oyunları için fiyatlar artırılacaktır. Microsoft'a bağlı oyun geliştiricileri, 2023'ten itibaren ürünlerinde önemli fiyat artışları görecekler. Daha önce de benzer adımlar Sony ve Ubisoft tarafından atılmıştı. 2023'te oyun fiyatları nasıl değişecek?

Xbox oyunları için fiyatlar 69,99 $ olarak sabitlendi

Microsoft, gelecek yıldan itibaren Xbox oyunlarının fiyatını artıracak ilan edildi. Xbox Game Studios'a bağlı Redfall, Starfield ve Forza Motor Sporları örneğin 59,99$ yerine yeni oyunlar 69,99 dolardan sunulacak.

Xbox Oyun Geçişi

Microsoft, özellikle tatil döneminin ardından zam kararından geri adım attığını söyledi. Yapılan açıklamada: “Oyunun çekilişinden herkesin yararlanabilmesi için fiyat artışlarını Noel'e kadar askıya aldık. "2023'ten itibaren oyunlarımız Forza Motorsport, Redfall ve Starfield dahil tüm platformlarda 69,99 dolardan başlayacak."


Yeni Xbox ne zaman çıkacak?

Yeni Xbox ne zaman çıkacak?

Bugün yayınlanan raporlar, Microsoft'un sahip olduğu Xbox'ın yeni konsollarını ne zaman piyasaya süreceğini ortaya koydu.

Xbox Game Studios oyunlarının yükselişte olması kötü bir haber olsa da, pas oyunu eklendiklerine dikkat edilmelidir. Microsoft, Xbox için geliştirdiği tüm oyunları çıktığı gün Game Pass kitaplığına ekler.

Ancak, daha önce belirtildiği gibi Microsoft Oyun Yöneticisi Phil Spencer, Xbox için fiyat artışı olacağını söyledi. Xbox ürün ve hizmetlerinin fiyatının artacağına inandığını söyleyen Spencer, zamanlama konusunda "esnek" olacaklarını söyledi.

Spencer, "Bir noktada bazı şeylerin fiyatlarını yükseltmek zorunda kalacağımızı düşünüyorum, ancak tatile gittiğimizde fiyatları korumanın önemli olduğunu düşündük" dedi. Buna karşılık, Sony'nin PS5 oyunları 49,99 ila 69,99 dolar arasında değişiyor.

Peki Xbox oyun fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
The Witcher 3 için tarihi bir güncelleme geliyor!

The Witcher 3 için tarihi bir güncelleme geliyor!

Far Cry 6 tüm platformlarda ücretsiz!

Far Cry 6 tüm platformlarda ücretsiz!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close