Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Bomba Geliştirme: Valve’ın yeni Counter Strike’ı!

Bomba Geliştirme: Valve'ın yeni Counter Strike'ı!

Efsanevi Valve serisinin yeni versiyonu yolda. Marka, yeni Counter Strike oyunu için tescil patentlerini aldı. Detaylar burada…

Kapak ve Gizlenmiş yol Eğlence tarafından geliştirilen çevrimiçi bir fps nişancı oyunu olan Counter Strike, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm dünyada çok sayıda hayrana sahiptir. 2012 yılında serinin son oyunu olan Counter Strike Global Offensive oyuncularla buluşmuştu. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan haberlere göre yeni bir CS oyununun yolda olduğunu belirtmiştik. Bu kapsamda Valve yeni tesciller ve patentler aldı.

Valve, "CS2" ve "Counter Strike" için ticari marka tescili aldı

Yapılan duyuru ve haberlere göre Valve, yeni Counter Strike oyunu için CS2 kaydını aldı. Marka tescil edildikten sonra, yeni oyunun gelişini onaylamış sayabiliriz. Markanın bu hamlesi sonrasında kapsamlı bir açıklama yapılmadığı için yeni oyunun adını bilmiyoruz. Counter Strike 2 diyebiliriz.

Karşı atak

Alınan tescil ve patentlerin içerikleri ise şöyle:

  1. CS2 markası, çevrimiçi video oyunları, çevrimiçi bilgisayar oyunları ve ilgili bilgi ve rekabet gibi eğlence hizmetlerine odaklanır.
  2. İkinci CS2 ticari markası, bilgisayar oyunu yazılımına, elektronik oyun yazılımına, video oyunu yazılımına ve indirilebilir bilgisayar oyunu yazılımına odaklanır.
  3. Birinci Karşı atak Ticari marka, bilgisayar oyun yazılımını, elektronik oyun yazılımını, video oyun yazılımını ve internetten indirilebilen bilgisayar oyun programlarını içeren ikinci ticari marka CS2'ye benzer.
  4. ikinci Karşı atak Ticari marka, orijinal CS2 ticari markasını yansıtır ve çevrimiçi video oyunları, çevrimiçi bilgisayar oyunları ve ilgili bilgi ve yarışmalar gibi eğlence hizmetlerini tanımlar.

Bomba Geliştirme: CS:GO 2 başlıyor!

Bomba Geliştirme: CS:GO 2 başlıyor!

Richard Lewis'e göre Valve, oyun sektörünün efsanelerinden biri olan CS:GO'nun yeni bir versiyonu üzerinde çalışıyor ve son aşamayı geçti.

Espor sektöründe de oldukça başarılı olan seride yeni bir oyunla ilgili söylentiler, hayranları arasında büyük bir ilgiye neden oldu. Başlangıçta Half-Life oyununa eklenti olarak gelen ve daha sonra kendi adıyla seri hale getirilen oyunun toplam 11 versiyonu bulunuyor. İlk Counter Strike oyunu, genişlemenin hemen ardından 2003 yılında CS 1.6 adıyla piyasaya sürüldü.

2012 yılında çıkan serinin en ünlü oyunu CS:GO şu anda buharÜcretsiz olarak oynanabilir. Steam hesabınız varsa oyunu orijinal sunucularında ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Steam'den eski sürümleri de satın alabilirsiniz.

Karşı atak

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

microsoft activision blizzard

Microsoft’un tarihi kararı Activision Blizzard anlaşması!

Popüler macera oyunu artık sınırlı bir süre için ücretsiz!

Popüler macera oyunu artık sınırlı bir süre için ücretsiz!

Back to Top