Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Bu güncellemeden sonra Cyberpunk 2077’yi tanımayacaksınız!

Bu güncellemeden sonra Cyberpunk 2077'yi tanımayacaksınız!

Yeni NVIDIA Ray Tracing güncellemesi sayesinde Cyberpunk 2077’nin grafikleri yeni bir seviyeye ulaştı. Detaylar burada…

Son yıllarda NVIDIA, DLSS ve ışın izleme özellikli Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda gerçekten olağanüstü sonuçlar verdi. Öyle ki artık oyunların gelişmiş grafikleri ile çizgi filmlerden hiçbir farkı kalmadı. Son olarak, bugün önerilen güncelleme ile Cyberpunk 2077'nin zaten yüksek kaliteli grafikleri yeni bir eşiğe ulaştı.

Cyberpunk 2077'nin grafikleri, NVIDIA Ray Tracing güncellemesiyle bir sonraki seviyeye geçiyor!

CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077, Night City'nin neon aydınlatmalı ortamlarını ve geniş manzaralarını inanılmaz ayrıntılarla işlemek için gelişmiş ışın izleme tekniklerini kullanan en gelişmiş oyunlardan biridir. 11 Nisan'da, oyunun zaten mükemmel olan grafiklerini tam yol izleme ile geliştiren Ray Tracing: Overdrive Modu ile yeni bir güncelleme yayınlanacak.

Tam ışın izleme, sahne boyunca ışığın doğru simülasyonu anlamına gelir. Zaten görsel efekt sanatçıları tarafından animasyonlu TV şovlarında ve filmlerde grafik oluşturmak için sıklıkla kullanılan bir tekniktir. Gerçek zamanlı oyun için kullanımı, GeForce RTX grafik işlemcilerinin RT çekirdekleri ve yapay zekaya dayalı NVIDIA DLSS hızlandırması ile de mümkün hale geliyor.

Önceki teknikler, birden çok ışık kaynağı için tek tek gölgelere, vurgulara ve parlak noktalara odaklanıyordu. Tam ışın izleme, neredeyse sınırsız sayıda ışık kaynağından gelen ışığın özelliklerini simüle ederek tüm nesnelerin doğru gölgelerini, yansımalarını ve aydınlatmasını sağlar.

Tam ışın izleme ve RTXDI sayesinde, neredeyse tüm ışık kaynakları artık fiziksel olarak doğru yumuşak gölgeler yansıtıyor. oyunOyuncular, daha iyi derinlik, ayrıntı, gerçekçilik ve iyileştirilmiş gölgeler ile oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirler.

Aslında, Cyberpunk 2077 tam bir gece-gündüz döngüsüne sahiptir. Küresel Aydınlatma (GI), güneş ve ay da dahil olmak üzere tüm ışık kaynaklarından gelen dolaylı aydınlatmayı geliştirmek için ışın izleme kullanılarak da hesaplanır. Güncellemeyle birlikte, ekran alanı eşleme, ekran alanı ambiyans gölgeleme ve mevcut GI çözümleri gibi oluşturma yöntemleri, daha doğru sahne ve nesne aydınlatması sağlayan tek, birleştirilmiş bir algoritma ile değiştirilir.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
xbox game pass nisan

Xbox Game Pass Nisan Oyunları Açıklandı: 1900 TL Değerinde!

GTA 6'daki inanılmaz olaylar: konsol mu PC mi?

GTA 6’daki inanılmaz olaylar: konsol mu PC mi?

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close