Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Counter Strike 2 resmi olarak yayınlandı!

Counter Strike 2 resmi olarak yayınlandı!

Efsanevi oyun Counter Strike’ın yeni versiyonunda bazı ana haritalar korunacak ve çözünürlük önemli ölçüde artırılacak.

Kapak ve Gizlenmiş yol Eğlence Firmamızın geliştirdiği bir FPS oyunu olan Counter Strike, ülkemiz dahil tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Son olarak 2012 yılında Counter Strike: Global Offensive'i tanıtan şirket, şimdi de Counter Strike 2'yi resmi olarak duyurdu.

Counter Strike 2'nin test aşaması bugün başlıyor

Valve'ın CS2'yi yeni bir Counter Strike oyunu için imzalamasının ardından ortaya çıkan iddialar, yapılan açıklamada doğrulandı. Dünya çapında birçok oyuncuya ulaşmayı başaran Counter Strike'ın yeni versiyonunda, ana haritaların bir kısmı korunmuş olsa da çözünürlüğün ciddi oranda artırıldığını görüyoruz.

Valve, yeni Counter Strike oyununu Twitter üzerinden duyururken, oyuna eklenen yeni özelliklerle ilgili üç farklı YouTube videosu yayınladı. Şirket, yeni Counter Strike 2 oyununu her sistemin, her içeriğin ve mevcut oyun deneyiminin her parçasının yeniden tasarımı olarak tanımlıyor.


CS:GO ne kadar GB kullanır?  Counter-Strike: Global Offensive (2023) sistem gereksinimleri

CS:GO ne kadar GB kullanır? Counter-Strike: Global Offensive (2023) sistem gereksinimleri

Counter-Strike: Global Offensive için sistem gereksinimleri nelerdir? CS:GO ne kadar GB kullanır? İşte mevcut dosya boyutu...

Counter Strike 2'de öne çıkan ilk noktalar tickrate, sis bombaları ve haritalardır. oyun Şirket, Counter Strike 2'nin tik oranı sorununu çözeceğini söylerken, sis bombalarıyla ilgili de önemli adımlar atılıyor. Oyunda neredeyse en önemli değişken olan kartların her yönden iyileştirildiğine dikkat çekiliyor.

Valve, bugün Counter Strike 2'nin sınırlı beta sürümünün başladığını duyurdu.Şirketin beta sürümü için seçilecek oyuncular, resmi sunucularındaki son oyunun zamanı, güven faktörü ve buhar Counter-Strike 2 geliştirme ekibi tarafından önemli görülen bir dizi faktöre, özellikle de hesap durumuna göre seçileceğini açıkladı.

İşlem, Counter Strike 2 Limited Trial'ı oynamaya uygun olan oyunculara CS:GO aracılığıyla bildirim gönderileceğini belirtir. Bildirimi aldıktan sonra oyunu indiren kullanıcılar, CS:GO'ya giriş yaptıktan sonra "Sınırlı Test" bölümünü seçerek oyunu çıkmadan önce test edebilecekler.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Valve, 2023 yazında genel kullanıma açılacağı söylenen yeni oyunun test versiyonu için ilerleyen zamanlarda oyuncu sayısını artıracaklarını söylüyor. Counter-Strike 2 Limited Test, Dust 2'de başlangıçta Deathmatch ve Unranked Competitive eşleştirme seçenekleri sunacak. Gelecekteki sınırlı test sürümlerinde farklı oyun modları, haritalar ve özellikler yer alacak.

Valve, bu süreçte hatalarla karşılaşan oyunculardan bunları bildirmelerini istiyor. Şirket hatalarıyla karşılaşan insanlar [email protected] adresine mail gönderilmesini istedi. Gönderilen e-postanın başlığına "CS2LT Raporu" ibaresi yazılarak çözümün çok daha kısa sürede bulunacağı kaydedildi.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Oyuncular için bir diğer güzel haber de Counter-Strike 2'de tüm CS:GO silah kaplamaları, çıkartmaları ve diğer envanter öğelerinin bulunacak olması. Bu sayede şirket, envanterde ve silah kaplamasında oluşabilecek olası hataları en baştan görebilecek. oyunda meydana gelebilir.

Valve, yeni Counter Strike 2 ile oyun deneyimini bir üst seviyeye taşımak için hazırlanıyor. Peki siz yeni Counter Strike 2 oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net
REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
spider-man 2 çıkış tarihi

Yeni bir Spider-Man oyunu yolda: çıkış tarihi açıklandı!

16 yeni oyunla GDC 2023'te Unity!

16 yeni oyunla GDC 2023’te Unity!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close