in ,

Disney, Web3 için Poligon projelerini destekleyecek

Disney, Web3 için Poligon projelerini destekleyecek

Blockchain ve kripto para dünyasının ünlü şirketlerinden Polygon, Disney’den yatırım alacak. Disney Hızlandırıcı Programı için çokgen seçildi.

Ethereum Layer-2 ölçeklendirme platformu nervürlüThe Walt Disney Company’nin Web3 teknolojisine dayanmaktadır.2022 Disney Hızlandırıcı” program için seçilmiştir. Disney duyurusuna göre, Polygon, dünya çapında yenilikçi şirketlerin büyümesini teşvik etmek için tasarlanan Disney programına katılan altı şirketten biri.

Birçok şirketin gelecek vizyonlarının bir temsili haline gelmiştir. ağ 3Şimdi Disney’in desteğiyle. The Walt Disney Company tarafından yapılan açıklamaya göre; Polygon, Disney’in yenilikçi şirketlerin büyümesini teşvik etmek için tasarlanmış bir iş ve geliştirme programı olan “Hızlandırıcı” için seçildi.

Örneklemek gerekirse, çokgen, Artırılmış Gerçeklik (AR), NFT’ler ve Yapay Zeka (AI) Ayrıca yeni teknolojilerin geliştirilmesinde de desteklenecek.Bu yeni program sırasında, katılan her şirket Disney’in üst düzey liderlik ekibinden rehberlik alacak ve özel bir yönetici akıl hocası olacak.

Disney, Polygon’u “geliştiricilerin ve şirketlerin Web3 deneyimleri oluşturmasına olanak tanıyan ölçeklenebilir bir blok zinciri ağı” olarak tanımlıyor.


bu haberler mobil uygulamamız kullanarak indirin
İstediğiniz zaman okuyabilirsiniz (çevrimdışı bile):

DH Android uygulamasını indirin
DH iOS Uygulamasını İndirinSource link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İTÜ IEEE'nin ev sahipliğinde gerçekleşen Wie Are The Future 23 Şubat'ta gerçekleşecek.

İTÜ IEEE’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Wie Are The Future 23 Şubat’ta gerçekleşecek.

yeni ps plus

460 TL’ye yüzlerce PlayStation oyunu! PS Plus’a bir göz attık!