Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Eve’den kötü haber! İsim hakları nedeniyle ertelendi

Eve'den kötü haber!  İsim hakları nedeniyle ertelendi

Bugün yapılan açıklamaya göre The Day Before’ın vizyon tarihi ertelendi. Üreticinin neden olarak önerdiği şey oldukça kafa karıştırıcı.

Yeni CES 2023 Etkinlik kapsamında yeni bir oynanış videosu ve çıkış tarihi yayınlayan The Day Before, Üçüncü kez ertelenen Açık dünya MMO oyununun bu kez taşınmasının nedeni ise oldukça ilginç. Maç 10 Kasım'a ertelendi. buhar platformdan kaldırıldı. İşte haberin detayları…

On the Eve'in yayın tarihi ertelendi!

Oyunun geliştiricisi Twitter'dan açıklama yapıyor FantastikThe Day Before'ın başlığın haklarına önceden sahip olduğunu iddia ediyor. 8 tane var gecikmiş Normal şartlarda 1 Mart 2023 tarihinde çıkması beklenen oyun, 10 Kasım 2023 ilk çıkışları oyun Duyurudan önce isim haklarını almayan Fntastic, duyurudan sonra isim haklarının başkası tarafından alındığını ve bundan yeni haberdar olduklarını duyurdu.

çıkış tarihinden bir gün önce

Oyuncuların böyle bir bahane ile oyunu yaklaşık 8 ay ertelemesi gerçekçi olmasa da isim haklarının yeni sahibi oyunun Steam'den kaldırılmasını talep etti. Bu etkinlikten önce Steam'de en çok aranan ürün bir buhar sayfası yoktur. Ayrıca geliştirici ekip, The Day Before'ın çıkış tarihi ile ilgili şu ifadeleri kullandı:


Steam'de en çok satan oyunlar belli oldu!  Yayınlanmadan önce tükendi

Steam'de en çok satan oyunlar belli oldu! Yayınlanmadan önce tükendi

17-24 Ocak tarihleri ​​arasında Steam'de en çok satan oyunlar listesi açıklandı. Listenin başında yer alan oyun bir numara olmaya devam ediyor.

“Sevgili hayranlar, oyunumuzun yayınlanmasından kısa bir süre önce Steam, The Day Before'ı unvanı nedeniyle özel bir kişinin talebi üzerine oyun sayfamızdan engelledi. Bildiğiniz gibi oyunumuz Ocak 2021'de duyurulmuştu. Duyuru yapıldığı sırada oyun markası The Day Before'un hakkı mevcuttu. Oyunun duyurulmasının ardından adı geçen kişi, The Day Before ticari markasını Amerika Birleşik Devletleri'nde tescil ettirmek için bize bir başvuru formu gönderdi.

Bunun birçok hayranımızı hayal kırıklığına uğratabileceğini anlıyoruz, ancak mümkün olan en iyi oyunu çıkardığımızdan emin olmak istiyoruz. Yüzde 100 oyunun kendisine ve size mümkün olan en iyi oyunu nasıl vereceğimize odaklandık."

Bu açıklamalarda yer alan "En iyi oyunu sunmaya çalışıyoruz" ifadesi oyuncular için soru işareti bıraktı. Görüşler, The Eve'in vizyon tarihinin başlık haklarından dolayı ertelenmediği teknik konularda Çünkü bu Ayrıca şirket, bu ay yeni bir oynanış videosu yayınlayacaklarını ancak bu olaydan sonraya ertelemek zorunda kaldıklarını söyledi.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? The Eve'in ertelenme sebebi sizce gerçekçi mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam'de en çok satan oyunlar belli oldu!  Yayınlanmadan önce tükendi

Steam’de en çok satan oyunlar belli oldu! Yayınlanmadan önce tükendi

steam en çok satan oyunlar

Steam dolandırıcılığına dikkat edin: Satın aldığınız oyun sahte olabilir!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close