Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Formula 1 hayranları için iyi haber: yakında yeni bir oyun geliyor!

Formula 1 hayranları için iyi haber: yakında yeni bir oyun geliyor!

Formula 1 takımlarını her yönden yönetmenizi sağlayan oyun, yaz aylarında çıkacak. Detaylar burada:

Dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu olan Formula 1'in bir seyirci kitlesinin yanı sıra bir de oyuncu kitlesi var. EA Sports'un F1 serisi oyunu geniş bir kitleye sahip olsa da bazı oyuncular rekabet etmektense takım yönetmeyi tercih ediyor. Formula 1 Yöneticisi bu oyuncuların yardımına koştu.

F1 Manager, 2023 yazında piyasaya sürülecek

Frontier tarafından geliştirilen Formula 1 Manager, oyuncuları bir yarış takımının başına getiriyor. Finanstan araç teknolojisine ve pit stoplara kadar F1 takımlarını yönetmenizi sağlayan oyun, yeni nesil ile yaz lansmanına hazırlanıyor. oyunİlk reklam filmi de yayınlandı.

SDNShiftdelete.net

Frontier, oyunun yayınlanmasından kısa bir süre sonra F1 Manager 2022'yi desteklemeyi bıraktı. Formula 1 Manager 2022, bazı basit özellikler ve hatalarla birçok hayranı hayal kırıklığına uğrattı. Oyun firması bu oyunu erkenden bırakmış ve yeni oyuna hız vermiş.Steam Türkiye'de en çok satan oyunlar listesi açıklandı: CS:GO birincilikle yetinemez!

Steam Türkiye'de en çok satan oyunlar listesi açıklandı: CS:GO birincilikle yetinemez!

Steam, 9-16 Mayıs tarihleri ​​arasında Türkiye'deki en çok satanları açıkladı. İşte en popüler oyunlar...

Yeni oyun sistemi daha derin kişiselleştirme, daha fazla detay ve daha fazla gerçekçilik vaat ediyor. F1 Manager 2023'te oyuncular, pit stoplarda, antrenmanlarda ve pit stoplarda takımın her detayını yönetebilecek ve aracın performansı ile dayanıklılığı arasındaki ince çizgiyi yaşamaya çalışacak.

Yeni yeteneklerin kilidini açmak için F2 ve F3 şampiyonaları da oyunda simüle edilecek. Böylelikle buradan çıkan yeni gençleri izleyen oyuncular, o pilotları direksiyon başına geçirebilecek. Bu sefer dersini çok daha iyi almış görünen Frontier, F1 Manager 2023 ile çok daha iddialı bir planla geliyor.

F1 Manager 2022'de olduğu gibi yeni oyunda da Sky Sports ikilisi David Croft ve Karun Chandhok yarışıyor. Öte yandan, araba kullanmaktan çok yarışmaya odaklanıyorsanız, F1 2023'ün 15 Haziran'da çıkacağını unutmayın.

F1 Manager 2023 oyunu birçok yarış hayranını büyüledi. Peki Formula 1'in organizasyonu ve oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Unreal Engine 5.2 artık mevcut!  İşte yenilikler

Unreal Engine 5.2 artık mevcut! İşte yenilikler

Steam Türkiye'de en çok satan oyunlar listesi açıklandı: CS:GO birincilikle yetinemez!

Steam Türkiye’de en çok satan oyunlar listesi açıklandı: CS:GO birincilikle yetinemez!

Back to Top