Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Fortnite filmi için ilk sinyal verildi!

fortnite-naruto-adli-animeyi-getiriyor

Fortnite filmiyle ilgili ilk resmi duyuru ortaya çıktı. Epic Games yeni bir uyarlama üzerinde çalışmaya mı başladı?

FortniteSon zamanlarda film ve dizilerle ilgili iddialar nedeniyle gündemden düşmüyor. Renkli grafikleri, hızlı oynanışı ve birçok franchise ile yapılan işbirlikleri ile dünya çapında popüler bir Battle Royale filmi için ilk sinyal verilmiş olabilir.

Epic Executive: Bir Fortnite filmi yapmak çok kolay

Fortnite geliştiricisi epik oyunlarBattle-Royale oyununun ilk uyarlaması hakkında konuştu. Epic Games'in kreatif direktörü Donald Mustard, bir röportajda Fortnite filmi için aktif bir planın olmadığını söyledi. Ancak uyum projelerine her zaman açık olduklarını vurguladı.

fortnite fps

Donald Mustard, Epic Games'in şu anda oyuna odaklandığını belirtti. Fortnite için gelecek sezonlara, etkinliklere ve güncellemelere öncelik verdiklerini söyledi. Mustard ayrıca bir film uyarlamasına anında "herhangi bir stüdyonun yeşil ışık yakacağını" belirtti.Fortnite oyuncularına müjde!  FPS modu geliyor

Fortnite oyuncularına müjde! FPS modu geliyor

Fortnite FPS modu geliyor! Öyle ki popüler battle royale oyunu Fortnite'ın yeni sezonunda FPS modu bulunacak. İşte haberin detayları…

Marvel filmleriyle tanınan Russo kardeşlerin AGBO adlı bir stüdyoları var. Epic Games'in ise AGBO'da önemli bir finansal yatırımı var. Bu büyük bir bütçe Russo Kardeşler filmi Fortnite Bu, sürüklenebileceği anlamına gelir.

Henüz bir uyarlama planı bulunmamakla birlikte Mustard, bir Fortnite filminin nasıl olabileceğini detaylandırdı. oyunGösterinin çeşitli sezonlarında ve bölümlerinde olduğu gibi "ilginç hikaye anlatımının" önemini vurguladı.

Popüler Battle Royale yapımı, Marvel'dan Star Wars'a kadar birçok franchise ile iş birliği yaptı. Fortnite için olası bir dizi ya da film projesi de oyun sektörünü hareketlendirebilir.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam, Türkiye'nin en çok satan oyunlarını açıkladı!

Steam, Türkiye’nin en çok satan oyunlarını açıkladı!

ufl

PES yarışmasının yeni rakibi FIFA! İşte UFL oynanışından görüntüler

Back to Top