in ,

Galatasaray Üniversitesi Google Öğrenci Geliştiriciler Kulübü tarafından düzenlenen Future In Tech etkinliği!

Galatasaray Üniversitesi Google Öğrenci Geliştiriciler Kulübü tarafından düzenlenen Future In Tech etkinliği!
Galatasaray Üniversitesi Google Öğrenci Geliştiriciler Kulübü’nün Beşiktaş Belediyesi iş birliğiyle bu yıl ev sahipliği yapacağı Future in Tech etkinliği 13 Mayıs’ta başlayacak.

Teknolojideki en son gelişmeleri yakından takip edin; Sadece onları takip etmek değil, aynı zamanda bu yeniliklere dahil olmak isteyen herkes için güzel olacaktır. Gelecek teknolojide13 Mayıs’ta başlıyor.

Galatasaray Üniversitesi Google Developers Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenen üç günlük etkinliğe katılanlar. ödüllü Python hackathon ve alanında uzman konuşmacılarla verimli oturumlar birbirini bekliyor.

Yakalamak, öğrenmek ve kazanmak için harika bir etkinlik

Blockchain’den metaverse’e, yapay zekadan girişimciliğe kadar çeşitli konuları duyacağınız etkinlik 13 Mayıs’ta gerçekleşecek. Python hackathon’u itibaren başlayacak. 48 saatlik hackathon devam ederken, konuşmacı oturumları 14 ve 15 Mayıs’ta aynı anda gerçekleşecek.

Yarışmanın kazananları 15 Mayıs’ta açıklanacak ve nakit ödülün yanı sıra projelerini hayata geçirmeleri için kredi ödülü de alacaklar. Bu etkinliğin bir parçası olmak isterseniz, burada Etkinlik sayfasını görüntülemek için tıklayın.

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rFactor 2'nin GeForce NOW'a geleceği de açıklandı

GeForce NOW’a 4 yeni oyun eklendi!

iPhone 14 için 'Sahte' silikon kılıflar Çin'de satışa çıktı

iPhone 14 için ‘Sahte’ silikon kılıflar Çin’de satışa çıktı