Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

GeForce NOW kullanıcılarını kızdıran karar: oyun süresi sınırı!

GeForce NOW kullanıcılarını kızdıran karar: oyun süresi sınırı!

GAMEPLUS, 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık Premium paketlerde ayda 200 saat oyun oynama sınırı uygular.

oyun Şimdi oynamanın birçok farklı yolu var. Günümüzde oyuncular için popüler yöntemlerden biri oyun abonelik hizmetleri satın almak Aylık sabit bir ücret karşılığında platformun oyun kütüphanesine erişim sağlayan bu sistemler, farklı oyunları bir arada sunarak fark yaratıyor.

GAMEPLUS aylık oyun süresini sınırlar

Birçok oyun şirketi kendi abonelik sistemlerini yayınladı. Böyle bir platform NVIDIA GeForce NOW'dur. NVIDIA'nın bulut oyun hizmeti GeForce NOW, gerçek zamanlı bir oyun deneyimi sunar. Turkcell ile yapılan anlaşmaya göre GeForce NOW hizmeti GAMEPLUS çatısı altında alınabilecek. GAMEPLUS'ın yaptığı anlaşma epey tartışma yarattı.

GAMEPLUS, paylaşımlı hesapların kullanımını engellemek için yeni bir yöntem kullanacağını duyurdu. Buna göre şirketin sunduğu 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık Premium paketler artık aylık 200 saat kullanımla sınırlı olacak.


Valve'ın Steam Deck taşınabilir konsolu bükülmez!

Valve'ın Steam Deck taşınabilir konsolu bükülmez!

SteamDB, haftanın en çok satanlar listesini güncelledi. Steam Deck listeyi tekrar işaretledi. Detaylar burada!

Turkcell imzalı oyun abonelik servisi GAMEPLUS tarafından yapılan açıklama şöyle:

Yakın zamanda GAMEPLUS'a kaydedilen bazı premium hesapların, hizmetin oynanışını ve bant genişliğini olumsuz etkileyen sonuçları vardır; hedef dışı uygun değil uygulamaları olduğunu gördük. Maalesef; bu tür bir kullanım, premium kullanıcılarımızın oyun deneyimini olumsuz etkiler.

28 Mart 2023 tarihinden itibaren 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık premium paketlerimiz, bu tür suistimallerin önüne geçmek, hizmetlerimizi tüm kullanıcılarımıza eşit şekilde ulaştırmak ve hizmet kalitemizi korumak için ayda 200 saat oyun ile satışa sunulacaktır. en üst düzeyde. 1 aylık Premium abonelik sırasında, ayda toplam 200 saate kadar sürekli olarak oynayabilirsiniz. 3-6 aylık Premium abonelikleriniz her ayın sonunda 200 saat uzatılacaktır. Paket kullanım detaylarınızı gameplus.com.tr/profile adresinden takip edebilirsiniz.

28 Mart 2023 tarihinden itibaren 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık paketlerimiz tekrar eden aylık 200 saatlik kullanım dönemleri ile satışa sunulacaktır. 28 Mart 2023 tarihinden önce başlayan 1 aylık ve 3 aylık premium üyelikler, bir sonraki yenileme döneminden itibaren ayda 200 saat oynatma süresi ile yenilenecektir.

GAMEPLUS'ın bu açıklaması şirketin aboneleri arasında tartışılmaya başlandı. Oynama süresinin sınırlandırıldığı bu sistemi haksız bulan kullanıcılar, genel kullanımın önüne geçmek için farklı yöntemlerin oluşturulması gerektiğini savunuyor.

GAMEPLUS bu açıklamasıyla çok tartışılıyor. Yeni politikaya göre şirket, kullanıcıları günde yaklaşık 6,5 saat oyun oynamaya mecbur ediyor. Peki GAMEPLUS'ta oyun süresi limitleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
resident evil 4 remake

Resident Evil 4 Remake için ücretsiz DLC çıktı! İşte tarih

avatar: frontiers of pandora

Merakla beklenen oyun Avatar’ın ilk oynanış görüntüleri ortaya çıktı!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close