Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Google Play oyunları 8 ülkede daha kullanılabilir!

Google Play oyunları 8 ülkede daha kullanılabilir!

Android oyunlarını Windows işletim sistemi üzerinde oynamanıza olanak sağlayan Google Play Games platformu 8 ülkede daha aktif hale geldi.

Google, Windows işletim sisteminde mobil oyunların hayranlarına sunar Android oyun oynamanıza olanak sağlayan Play Games platformunu tanıttı. İlk olarak Güney Kore, Hong Kong, Tayvan, Tayland ve Avustralya'da kapalı beta testine sunulan platform, Ağustos ayında bu ülkelerdeki tüm oyuncular tarafından kullanılmaya başlandı.

Google Play Games'in kapsamı genişlemeye devam ediyor

Şimdi de Google, açık beta testi aşamasında olan Play Games platformunun kapsamını genişletiyor. Buna göre şirket, Google Play Oyunlar platformunu 8 ülkede daha devreye aldı. Google, açık beta programını ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Endonezya, Filipinler, Malezya ve Singapur'da sunmaya başladı.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Teknoloji devi, geçtiğimiz günlerde Play Games platformundaki çalışmalara hız verdi. Platforma her ay yeni oyunlar ekleyen şirket, yeni oyunlarla ilgili bazı güzel haberleri de duyurdu. Google geçtiğimiz günlerde 1945 Air Force, Blade Idle, Cookie Run: Kingdom ve Evony: The King's Return gibi popüler oyunları platforma eklediğini duyurmuştu.


Anne babalar rahat bir nefes alacak!  Çocuk modu Google Asistan'da görünür

Anne babalar rahat bir nefes alacak! Çocuk modu Google Asistan'da görünür

En popüler sesli asistanlardan biri olan Google Asistan, yeni bir çocuk moduna sahip. İşte çocuk modunun özellikleri

Google, bilgisayarlarda Play Oyunlar platformunu kullanmak için minimum sistem gereksinimlerini de güncelledi. Buna göre sekiz çekirdekli işlemci gerektiren bir platform, aynı zamanda oyun için tasarlanmış bir ekran kartına ve 20 GB belleğe ihtiyaç duyuyor.

Şirket, PC'ler için yeni mobil oyun platformu konusunda oldukça hevesli görünüyor. Şirket, platformun erişimini her geçen gün genişleterek yeni özellikler getireceklerini söylüyor. Google Play bu konuda açıklama yapıyor oyun'nin yönetmeni Arjun Dayal, bir blog yazısında şu ifadeleri kullandı:

Oyuncuların Google Play'de en sevdikleri oyunların keyfini çıkarabilmeleri için platformumuzu daha fazla pazara genişletmekten heyecan duyuyoruz. Tam sürüme doğru ilerlerken yeni özellikler eklemeye devam edeceğiz ve ayrıca geliştiricilerden ve oyunculardan gelen geri bildirimleri takdir edeceğiz.

Google, bulut oyun hizmeti Stadia'yı kapatmış olsa da oyun sektöründen tamamen kopamayacak gibi görünüyor. Peki, Google Play Oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kaçırmayın!  Epic Games Store'dan 2 ücretsiz oyun

kaçırmayın! Epic Games Store’dan 2 ücretsiz oyun

Ödüllü 2022 girişim düzeni, fikirlerin başladığı ve girişimlerin gerçekleştirilmeyi beklediği yerdir!

Ödüllü 2022 girişim düzeni, fikirlerin başladığı ve girişimlerin gerçekleştirilmeyi beklediği yerdir!

Back to Top