Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

GTA Online’da yeni hikaye görevleri görünecek!

GTA Online'da yeni hikaye görevleri görünecek!

Dünyayı kasıp kavuran oyun GTA V’e yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme ile GTA Online’a yeni hikaye görevleri eklenecek.

GTA V, bildiğiniz üzere 2013 yılında piyasaya çıkmıştı. Döneminin en çok beklenen açık dünya FPS oyunuydu. Son 10 yıldır sürekli güncellenen oyun, tüm oyuncular hikaye modunu tamamladıktan sonra çevrimiçi oldu. GTA Online adı verilen bu bölümde oyuncular role-play ya da oyunun sunduğu basit görevleri gerçekleştirebiliyor. Gelen son haberlere göre GTA Online'da yeni hikaye görevleri karşımıza çıkacak.

Son güncelleme dozu!

Bu güncelleme, Aralık 2022'de Rockstar Games tarafından yayınlanan Los Santos Drug Wars güncellemesinin devamı niteliğindedir. Los Santos Drug Wars: The Last Dose adıyla yayınlanacak. Aynı zamanda uyuşturucu savaşı serisinin en son üyesidir. GTA Online'a eklenecek 5 yeni hikaye görevinin ardından seri sona erecek.

gta online'da yeni hikaye görevleri

Los Santos Uyuşturucu Savaşları serisi, Dax ve Fuliganz adlı iki karakteri konu alıyor. Kahramanlarımız Los Santos şehrine yerleşirler. Sonra şehirde yasadışı işlere bulaşırlar. Şehrin yeraltı ticaretine hakim olma arayışlarında Dax ve Fulligans, The Lost MC ve diğer düşmanlarla karşı karşıya gelir.


Rockstar Games'te GTA 6 videolarının dağıtımcısı tarafından şantaj!

Rockstar Games'te GTA 6 videolarının dağıtımcısı tarafından şantaj!

GTA 6 sızıntılarıyla oyun dünyasının odak noktasını değiştiren hacker, şimdi de tehditlerle Rockstar Games'e şantaj yapıyor. Detaylar burada...

İlk güncelleme 6 hikaye görevinden oluşuyor. Tüm görevleri başarıyla tamamlarsanız, MTL Brickade 6×6'nın arkasındaki Asit Laboratuvarı'nın kilidini açacaksınız. Gelen haberlere göre The Last Dose ile gelen görevler buradan devam edecek.

The Last Dose görevleriyle birlikte serinin 11 görevi olacak. Bu 11 görevden sonra seri sona erecek. Tüm görevleri başarıyla tamamlarsanız, kendi eşyalarınızı oluşturacağınız bir oyun içi markaya sahip olacaksınız. Bu size GTA Online'da pasif bir gelir fırsatı sunacaktır.

gta online'da yeni hikaye görevleri

oyunSitenin online versiyonunda özel yatlar, tekneler, konaklar ve lüks arabalar satın alabilirsiniz. Online versiyonda bu alışverişleri karakterinizin parasıyla yapıyorsunuz. Rockstar Games oyun içi para hilesi konusunda çok katı olduğu için görevleri tamamlamak ve oyun içinde çalışmak dışında hile yaparak gelir elde etmek mümkün değil.

Bu nedenle, bu tür pasif gelir oyuncular için çok değerlidir. Rockstar Games yaptığı açıklamada birçok oyuncuyu bu güncellemeye pasif gelir yoluyla çekebileceklerini söyledi. Güncellemenin çıkış tarihi 16 Mart 2023.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Şubat 2023 Xbox Live Gold Oyunları Açıklandı!

Microsoft’tan Ters: E3 2023’e gitmeyecek misiniz?

Güncellenmiş League of Legends Sistem Gereksinimleri: Bu bilgisayarlar için destek sona eriyor!

Güncellenmiş League of Legends Sistem Gereksinimleri: Bu bilgisayarlar için destek sona eriyor!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close