Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

GTA Trilogy’yi orijinalinden daha iyi hale getirecek modlar!

GTA Trilogy'yi orijinalinden daha iyi hale getirecek modlar!

Rockstar tarafından geçtiğimiz ay piyasaya sürülen ve büyük bir hayal kırıklığı yaratan GTA Trilogy, bu modlarla gelecek nesle yaklaşıyor olacak.

Bildiğiniz gibi GTA: Vice City, GTA: San Andreas ve GTA III'ün yeniden yapımlarını içeriyor. GTA Üçlemesi – The Definitive Edition oldukça sancılı bir çıkış yaptı. oyunOyunun beklenen kalitede grafiklere ve oynanışa sahip olmadığından şikayet edenler için oyunu Rockstar Games'ten çok daha iyi hale getirecek modlardan bahsediyoruz.

Daha iyi yağmur efektleri: Daha iyi yağmur

Üçlemenin unsurları hakkında en çok şikayet edilenlerden biri de yağmurun feci etkileriydi. Instanity adlı bir mod geliştiricisi bu sonucu tamamen çözdü. Videolar için yapacak bir şey olmamasına rağmen oyunda yağmur efektleri fark edilir derecede yüksek kaliteye ulaşır.

Nasıl kurulur?

burada Uygun dosyayı tıklayın ve bilgisayarınıza indirin ve her üç oyunda da GameFace/Content/Paks/~mods/ klasörüne kopyalayın.


GTA 5 için yeni eklenti!

GTA 5 için yeni eklenti!

GTA 5 için yeni bir eklenti paketi geliyor Rockstar, Dr. Dre'nin başrolde olduğu DLC, çok oyunculuya özel olacak.

San Andreas'ın gerçek atmosferi: projenin canlanması

Özellikle GTA: San Andreas'ın oyundaki soluk atmosferi PS2 versiyonundakiyle aynı. canlı ve kırmızımsı renk paletini özleyenlere pek yakışmıyor. Bu modda oyun sadece çok daha iyi grafikler elde etmekle kalmıyor, aynı zamanda PS2 versiyonunun atmosferini de koruyor.

Nasıl kurulur?

burada İlgili dosyaları bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız. GTA SA Project Revitalized – The Definitive Edition klasöründeEngine.ini + GameUserSettings + Ölçeklenebilirlik.ini' adlı dosyaları kopyalayın ve %LOCALAPPDATA%\Rockstar Games\GTA San Andreas Definitive Edition\Saved\Config\WindowsNoEditor içine yapıştırın.

Nihayet Oyun yüzü' klasörünü oyunun kurulu olduğu ana klasöre göndermeniz yeterlidir. Oyunda PS2 GTA: San Andreas atmosferini hissetmek için klavyenizdeki kaydırma tuşuna basmanız gerekiyor.

Vice City için çok daha kaliteli yol kapsama alanı: BRT

Her üç oyunda da en büyük sorunlardan biri, oldukça eski görünen yol yüzeyleri. Bu mod ile Vice City sokaklarındaki tüm yollar HD görünümlerle değiştiriliyor. Böylece oyun görsel efektler açısından oyunu yeni bir seviyeye taşıyor.

Nasıl kurulur?

Uygun dosyayı bilgisayarımıza indirmek için tıklayınız. Bu noktada yapmanız gereken tek şey bu .yağlı Bu, dosyayı GTA Vice City Definitive Edition/GameFace/Content/Paks/~Mods/ klasörüne yerleştirecektir. GTA III için aynı modun versiyonu burada Tıklayarak indirebilirsiniz.

Tek bir tıklamayla tüm HUD'yi gizleyin: HUD geçişi

Oynanışı gerçekten etkilemese de, çok güzel bir mod. HUD anahtarıBen de belirtmek istedim. Bildiğiniz gibi bazen GTA oynarken yollarda amaçsızca dolaşmak ve müzik dinlemek istiyorsunuz. Bu mod ile ekranda HUD ve harita öğeleri kalmayacak.

Nasıl kurulur?

Dosya üç oyun için de gereklidir burada Bunları tek tek tıklayın ve bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz dosyalar ilgili oyundur. Oyun Yüzü\İkili Dosyalar\Win64\ klasöre kopyalayın. oyunda'K' tuşuna basın, HUD tamamen gizlenecektir.


GTA Trilogy mobil platformdan PC'ye taşındı!

GTA Trilogy mobil platformdan PC'ye taşındı!

GTA Üçlemesi tartışmaları sonsuzdur. Artık üçlemenin mobil platformdan PC'ye aktarıldığı öğrenildi.

İşte sizin için seçtiğimiz modlar. Kullandığınız ve denemeye değer olduğunu düşündüğünüz modlar varsa yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Açıklandı!

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Açıklandı!

Spider-Man Remastered PC incelemesi!

Spider-Man Remastered PC incelemesi!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close