Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Açıklandı!

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Açıklandı!

Daha önce ertelenen Harry Potter oyunu Hogwarts Legacy çözüldü. Çıkış tarihi açıklandı.

Warner Bros. OyunlarıHarry Potter evreninde geçen Hogwarts Legacy'nin çıkış tarihi hala bir sır. İlk olarak 2020 yılında çıkan oyun birçok kez ertelendi.

Hogwarts Legacy bu sefer Şubat 2023'e ertelendi

İlki 2020'nin sonunda düzenlenen Playstation 5 konferansında Duyurusu yapılan rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, Harry Potter hayranlarının merakla beklediği yapımlar arasında şimdiden yerini aldı. oyunBaşlangıçta 2021'de piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak daha sonra çeşitli nedenlerle 2022'nin sonlarına ertelendi.


Sony Duyuruyor: İşte En Çok İndirilen PlayStation Oyunları!

Sony Duyuruyor: İşte En Çok İndirilen PlayStation Oyunları!

Sony, geçtiğimiz ay PlayStation için en çok indirilen oyunların listesini açıkladı. Liste, PS4, PS5 ve PS VR için popüler oyunları içerir.

Ancak şirket bir kez daha erteleme kararı aldı. Yapımcılığın resmi Twitter hesabına göre oyun 10 Şubat 2023 tarihine ertelendi. Hogwarts Legacy ilk olarak PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X'te piyasaya sürülecek. Nintendo Switch versiyonu daha sonra gelecek.

Hogwarts mirası

Şirket, ürün çıkış tarihini aşağıdaki açıklamalarla duyurdu.

Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023'te PlayStation, Xbox ve PC için çıkacak. Nintendo Switch lansman tarihi yakında açıklanacak. Ekip, oynamanıza sevindi, ancak en iyi oyun deneyimini sağlamak için biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Mart ayında şirket, yapımın oynanışıyla ilgili 14 dakikalık bir video paylaşmıştı. Harry Potter Dünyada geçen hikaye içerisinde oyuncular kendi sihirlerini yaratırlar. Hogwarts evreninde yolculuk başlayacak. Hogwarts mirasına sahip rol yapma oyunlarının meraklıları; Ölümcül düşmanlarla savaşırken güçlü büyüler öğrenecek, iksirler üretecek ve karakterlerinizin becerilerini geliştirmek için sihirli otlar toplayacaksınız. Ayrıca ekibinize ekleyebileceğiniz yeni karakterlerle tanışacaksınız.

Hogwarts Legacy'nin beklentileri karşılayacağını düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşın.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rFactor 2'nin GeForce NOW'a geleceği de açıklandı

GeForce NOW’a 7 yeni oyun eklendi

GTA Trilogy'yi orijinalinden daha iyi hale getirecek modlar!

GTA Trilogy’yi orijinalinden daha iyi hale getirecek modlar!

Back to Top