in , ,

İstanbul Bir Sahne Projesi Nedir? Başvuru Şartları Nelerdir?

İstanbul Bir Sahne
İstanbul Bir Sahne

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan İstanbul Bir Sahne projesi ile COVID-19 salgın sürecinde müzisyenlere destek olunacak. Özellikle salgın döneminde canlı müzik yapılan mekanların kapalı kalması pek çok müzisyeni işsiz bırakmıştı. İşsiz kalan müzisyenlerin yaşadığı ekonomik sorunları önlemek adına harekete geçen İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul’u dev bir açık hava sahnesine dönüştürme amacı güdüyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından mikro blog sitesi Twitter üzerinden yapılan açıklamada 39 ilçe ve 100’den fazla noktada İstanbul Bir Sahne etkinlikleri başlıyor mesajı verildi. Siz de salgın sürecinde bir müzisyen olarak işsiz kaldıysanız başvuru yaparak bu projeden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Bir Sahne
İstanbul Bir Sahne

İstanbul Bir Sahne Başvuru Şartları Nelerdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bu projesi son günlerde çok ciddi bir heyecan yaratırken müzisyenleri İstanbul Bir Sahne başvuru koşulları nelerdir merakı sardı. Aşağıda siz değerli müzisyenleri bekleyen süreci detaylandırıyoruz.

İstanbul Bir Sahne’ye başvuru yapmak isteyen müzisyenler 09 Nisan 2021 saat 17.00’ye kadar başvurularını online bir şekilde gerçekleştirmelidir. Başvuru formu kısmından ulaşabileceğiniz formu eksiksiz bir şekilde doldurup göndermeniz koşulları sağlamak açısından yeterli olacaktır. Başvuruların yapılma sırası ve kontenjanlar dikkate alınarak müzisyen ve müzik gruplarına sahne hakkı verilecektir. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülecek olan proje kapsamında yeni açıklamalara ulaşmak adına İBB sosyal medya hesaplarını incelemeniz daha doğru olacaktır.

Bir Sahne Nerede?

İstanbul’da düzenlenecek olan Bir Sahne etkinliği ile müzisyenler için harika fırsatlar ortaya çıkarken bu konuda en çok merak edilen konu sahne nerede olur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nce yapılan bilgilendirmeye göre etkinliğin ne zaman ve nerede düzenleneceği İBB tarafından belirlenecektir. Bu nedenle de henüz sahnenin nerede gerçekleşeceği net değil.

Müzisyenleri ilgilendiren bir başka konu ise sahneye çıkmak adına İBB tarafından yapılacak ekonomik katkıdır. İBB açıklamasına göre bütçe her bir müzisyene 2000 TL şeklinde planlanmıştır. Bu kapsamda oldukça önemli bir yardım olarak görülen İstanbul Bir Sahne daha başlamadan pek çok müzisyeni heyecanlandırmayı başardı. Siz de bir müzisyen olarak 2000 TL’ye ihtiyacım var diyorsanız harekete geçin ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi sayesinde kazanmaya başlayın!

Written by Değişik Adam

15 Comments

Leave a Reply
  1. Профессиональные seo https://seo-optimizaciya-kazan.ru услуги для максимизации онлайн-видимости вашего бизнеса. Наши эксперты проведут глубокий анализ сайта, оптимизируют контент и структуру, улучшат технические аспекты и разработают индивидуальные стратегии продвижения.

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyanın En Büyük Kuantum Projesini Ne Zaman Hayata Geçecek?

Cities Skylines siyah ekran sorunu çözümü

Cities Skylines Siyah Ekran Sorunu Çözüldü! 2021