in ,

İstanbul Üniversitesi kültür kulübünün açılışı başladı!

İstanbul Üniversitesi kültür kulübünün açılışı başladı!
İstanbul Üniversitesi’nin en eski kulüplerinden biri olan Kültür Kulübü, 4-5 Ekim tarihlerinde kampüsten ilham alan “Tanıtım Etkinlikleri” düzenliyor.

1991 yılında kuruldu Kültür derneğiİstanbul Üniversitesi’nin en eski kulüplerinden biridir. Tüm yoğunluğuyla kültür ve sanatla iç içe bir sosyal yaşamı deneyimlemek ve desteklemek, bu alanda üniversiteler arası iletişim ve ekip çalışması ruhunu geliştirmek isteyen bir kültür kulübü. “Açılış Etkinlikleri” organize eder.

Amacı öğrencilerin kültürel ve sanatsal desteği olan kulüpte, dans, müzik, tiyatro ve sinema olmak üzere 15 yönde çalışan topluluklar ve 4 ana bölüm mevcut.

Kulüp şimdiye kadar; Okan Bayülgen, Ceyhun Yılmaz, Beyazıt Öztürk, Özgü Namal, Can Dündar, Demet Evgar, Ata Demirer, Selçuk Method, Nurgül Yeşilçay, Mesut Yar, Bennu Yıldırımlar, Merve Boluğur, Uraz Kaygılaroğlu, Beduk, Köfn, Denesh, Dikeklan ve Tereddüt ettim İstanbul Üniversitesi gibi daha birçok isim aldı.

Kültür Kulübü’nün temel amacı, öğrencilerin üniversite yaşamları boyunca farklı ilgi ve becerileri keşfedebilecekleri, yeni deneyimler ve dostluklar kazanabilecekleri, ekip çalışması ruhunu geliştirebilecekleri bir ortamın kapılarını aralamaktır.

4 Ekim Salı günü İstanbul Üniversitesi Avcılar yerleşkesinde gerçekleştirilecek etkinlikte kulübün 15 kulübünün liderleri yeni aktif üyelerini stantlarında bekleyecek ve yıl boyunca ev sahipliği yapacakları etkinlikler ve etkinlikler hakkında konuşacaklar. yıl.

5 Ekim Çarşamba günü Kültür Kulübü Tiyatro Grubu saat 17.00’de olacaktır. İşletme Fakültesi konferans salonu. Mehmet Oluca“The Miserly” Molière’i seslendirecek.

Açılışa İstanbul Avcılar Üniversitesi kampüsündeki tüm öğrenciler davetlidir.

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
eFootball 2023'e yeni bir oyun modu eklendi!

eFootball 2023’e yeni bir oyun modu eklendi!

Cyberpunk 2077'nin geliştiricisinden 5 yeni oyun sürprizi!

Cyberpunk 2077’nin geliştiricisinden 5 yeni oyun sürprizi!