in ,

İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu “Dijital Orkestra” temasıyla başladı!

İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu "Dijital Orkestra" temasıyla başladı!
İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl yirmi dokuzuncusu düzenlenen İTÜ EMÖS (Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu) ​​bu yıl “Dijital Orkestra” mottosuyla gerçekleşiyor.

Her yıl küresel iş ve teknoloji trendlerine uygun olarak oluşturulan İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu (EMÖS) 15 Şubat’ta başladı ve bu yıl “Dijital Orkestra” temasına ayrıldı. 19 Şubat’ta sona erecek olan sempozyumda iş ve sanat dünyasından birçok profesyonel, büyük veri, sürdürülebilirlik, yapay zeka, 5G gibi birçok güncel konu hakkında konuşacak.

Üst düzey yöneticiler, üst düzey konuşmacılar ve sanat dünyasından isimlerle panel oturumlarında gündemi tartışma fırsatı bulacak olan katılımcılar, diğer katılımcılar ve konuşmacılarla da tanışacak. iletişim ve değişim bir şans elde edecek.

Seminer tamamen ücretsizdir.

İTÜ EMOS

Beş gün sürecek etkinliğin farklı kayıt seçenekleri bulunuyor. İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen ve Kampüs içinde İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfi Tiyatro EMÖS’te düzenlenen tüm seminerlere katılım ücretsizdir. eğer istersen burada Kayıt olmak için buraya tıklayın.

Ayrıca istersen burada Ayrıca, Tüm etkinlik ve konuşmacı ayrıntılarını gör’e tıklayarak ilgi alanlarınıza göre çeşitli kariyer seminerlerine kayıt olabilirsiniz. burada Etkinlik web sitesine tıklayın.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Oyuncular üzgün: Gamescom E3'ten sonra patladı!

Oyuncular üzgün: Gamescom E3’ten sonra patladı!

Ghost of Tsushima 2

Ghost of Tsushima 2 sessizce geliyor olabilir!