in ,

İTÜ IEEE’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Wie Are The Future 23 Şubat’ta gerçekleşecek.

İTÜ IEEE'nin ev sahipliğinde gerçekleşen Wie Are The Future 23 Şubat'ta gerçekleşecek.
İstanbul Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nün bu yıl ikinci kez ev sahipliği yaptığı Wie Are The Future, 23 Şubat’ta gerçekleşecek.

İTÜ’nün en aktif öğrenci kulüplerinden biri olan IEEE bünyesinde, bilim, teknoloji ve sosyal kariyer gibi hayatın çeşitli alanlarında kadın erkek eşitliği ve birliği ilkesini benimseyen Mühendislikte Kadınlar komitesi ikinci kez yer alıyor. bu yıl. V gelecek faaliyetlerini düzenler.

İş dünyasından değerli katılımcıların deneyimlerini paylaşması durumunda, kadınların yeri ve istihdamı Konular tartışılırken, bu konu hakkında farkındalık oluşturmaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Sektördeki yenilikler ve gelişmeler de tartışılacak:

Sektördeki toplumsal cinsiyet rollerinin yanı sıra iş deneyimi odağındaki gelişmeler ve yeniliklerin tartışılacağı etkinlik, 23 Şubat’ta İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. Süleyman Demirel Kültür Merkezi Ayazağa Yerleşkesi olacak.

İkiniz de geleceksiniz ve geleceksiniz IEEE ve Mühendislikte KadınDiğer eserler hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Efsanenin dönüşü: Yeni PSP'nin ilk videosu çıktı!

Efsanenin dönüşü: Yeni PSP’nin ilk videosu çıktı!

Disney, Web3 için Poligon projelerini destekleyecek

Disney, Web3 için Poligon projelerini destekleyecek