Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Logitech’in bulut oyun hizmeti sızdırıldı!

Logitech'in bulut oyun hizmeti sızdırıldı!

Logitech G markasının yeni bir avuçiçi bulut oyun cihazı, şirketin yeni bir cihaz üzerinde çalıştığını açıklamasından sadece haftalar sonra sızdırıldı.

Logitech'in yeni bulut oyun dizüstü bilgisayarı hakkında bilgiler, şirketin yeni bir cihaz üzerinde çalıştığını açıklamasından haftalar sonra sızdırıldı. Logitech G ve Tencent oyunları, Bu ayın başlarında şirket, özel bir el konsolu için planlarını doğruladı. Kökenleriyle bilinir Evan Blass, Avucunun bir görüntüsünü tweetledi, Xbox Cloud Gaming ve Nvidia'nın GeForce Now hizmetine desteğinin yanı sıra Google Play mağazasına erişimi gösterdi. Logitech G Gaming Handheld sızdırıldı, peki özellikleri neler?

Logitech G Gaming Handheld tarafından desteklenen Xbox Cloud Gaming ve GeForce Now sızdırıldı

Logitech G Gaming Handheld, Nintendo Switch ile aynı boyutta görünüyor ve hatta uygulamalar ve oyunlar arasında geçiş yapmanızı sağlayan Switch benzeri bir kullanıcı arayüzüne sahip. Sızan görüntü Xbox, Nvidia ve buhar Simgelerin yanı sıra Chrome ve YouTube uygulamalarını da gösterir. Blass, PDA'nın resimlerini paylaşırken, Logitech, bunları Twitter'dan kaldırmak için hızla bir DMCA şikayetinde bulundu ve böylece cihazın orijinalliğini doğruladı. Tweetler hızla silindi.

Google Play'e erişim, bu telefonun en yeni mobil oyunları çalıştırabileceğini ve bulut oyunlarına odaklanabileceğini gösterir. Logitech bu ayın başlarında Android Kendi desteğinden bahsetmeden çoklu bulut oyun hizmetlerini desteklemeye odaklanmaya karar verdi.


Logitech'in Steam Deck'ine rekabetçi bir konsol geliyor!

Logitech'in Steam Deck'ine rekabetçi bir konsol geliyor!

Logitech, bir bulut oyun konsolu geliştirmek için Tencent ile ortaklık kurdu. Steam Deck tarzında taşınabilir bir konsol, buluttan oyun oynamanıza izin verecektir.

Beyaz renkli cihazda D-Pad ve Y, B, A ve X butonları olmak üzere iki adet ofset analog çubuk bulunuyor.Ayrıca ön tarafta Logitech, home, menü ve içerik menüsü butonları olmak üzere 4 adet buton bulunuyor. Ayrıca çoğu modern kontrol cihazında olduğu gibi iki arabellek düğmesi ve iki tetik düğmesi vardır.

Sızdırılan görüntülere göre Logitech G Gaming Handheld'in ekranının ne kadar büyük olduğu net değil ancak sızıntıya bakılırsa bir sessiz anahtarı ve microSD kart genişletme yuvasına sahip olduğu görülüyor.

Logitech taşınabilir oyun konsolu, Qualcomm'dan yeni G3x platformu Belki de ilk kullananlardan biri. Geçen yıl duyurulan yeni G3x çipi, Steam Deck veya Switch gibi elde taşınabilir cihazlar için tasarlandı ve en yeni mobil oyunları çalıştırabilen bir Adreno GPU'ya sahip. Şimdiye kadar sadece G3x çalışıyor ve Razer Developer Kit cihazı, 120 Hz frekansında çalışabilen 6.65 inç OLED ekranla karşımıza çıktı.

Logitech G Gaming Handled'in bu yıl satışa çıkması beklense de Türkiye'de satışa çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.

REKLAMSource link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Kült oyun Mafia artık sınırlı bir süre için ücretsiz!

Kült oyun Mafia artık sınırlı bir süre için ücretsiz!

Sonya gaza bastı!  PlayStation oyunları mobil cihazlara mı geliyor?

Sonya gaza bastı! PlayStation oyunları mobil cihazlara mı geliyor?

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close