Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Logitech’in Steam Deck’ine rekabetçi bir konsol geliyor!

Logitech'in Steam Deck'ine rekabetçi bir konsol geliyor!

Logitech, bir bulut oyun konsolu geliştirmek için Tencent ile ortaklık kurdu. Steam Deck tarzında taşınabilir bir konsol, buluttan oyun oynamanıza izin verecektir.

ekipman Üreticisi Logitech, buhar Çinli teknoloji devi güverte tarzı taşınabilir bir konsol geliştirecek Tencent ile işbirliği yapar Çoklu bulut oyun hizmetlerini destekler Logitech bulut konsoluinternet üzerinden oyun oynama imkanı sağlayacaktır.

Logitech ve Tencent bulut oyun konsolu ortaklığı

Logitech ve Tencent resmi açıklamaİşbirliğinin yeni bir el konsolu için yapılacağı açıklandı. oyun dünyanın iki önemli ismi, Xbox Bulut Oyun ve Nvidia GeForce şimdi gibi bulut oyun hizmetlerini destekleyen bir cihaz geliştirecek.

İkili, oyuncuların bulut üzerinden daha fazla oyuna erişmesini sağlamak için çalışıyor. Şimdi Logitech G Oyun El Tipi konsol çağrısı bu yılın sonunda serbest bırakılması planlanıyor. Logitech ayrıca "birkaç bulut oyun hizmetini destekleyeceğini" de garanti etti.


Bu ülkede Steam, PayPal ve Epic Games yasaktır!

Bu ülkede Steam, PayPal ve Epic Games yasaktır!

Endonezya, Steam ve PayPal'a yasak getirilmesiyle gündemde. Yahoo, PayPal ve Steam gibi yeni yasaya uymayan uygulamalar kapatıldı.

Steam Deck gibi görünse de, bulut üzerinden oyun oynayacağı için Steam Deck kadar güçlü olması gerekmez. Bu durum hem fiyat hem de tedarik zinciri açısından olumlu yansımalara yol açabilmektedir. Bu nedenle, bu yılın sonundan önce satışa çıkması şaşırtıcı değil.

Logitech'in bulut oyun konsolunun tasarım olarak Steam Deck'e benzer olacağına inanıyoruz. Steam Deck gibi Nintendo Switch veya akıllı telefondan daha büyük olacak Logitech ve Tencent'in cihazın piline, gövdesine ve ekranına odaklanması bekleniyor.

Tencent, mobil oyun dünyasının en büyük şirketlerinden biridir ve Riot Games'in sahibidir. Ayrıca PUBG'nin mobil oyun haklarına da sahiptir. Logitech G Gaming Handheld'in Türkiye'ye Gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAMSource link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Sony ve Microsoft, Call of Duty için tartıştı!

Sony ve Microsoft, Call of Duty için tartıştı!

Ağustos'ta GeForce Now'da 38 yeni oyun çıkacak

Ağustos’ta GeForce Now’da 38 yeni oyun çıkacak

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close