Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Microsoft’tan Ters: E3 2023’e gitmeyecek misiniz?

Şubat 2023 Xbox Live Gold Oyunları Açıklandı!

Microsoft ve Xbox, E3 2023’te fiziksel olarak yer almayacaklarını onayladı. Şirket, Xbox Games Showcase’e ev sahipliği yapacak.

Oyunseverler, Covid-19 pandemisinden bu yana ilk kez düzenlenecek olan E3 2023'ü dört gözle bekliyor. 13 Haziran'da başlayacak etkinlikle ilgili açıklama yapan ilk şirket Microsoft oldu. Microsoft, E3 2023 fuarda fiziksel olarak bulunmayacaktır.

E3 2023, Microsoft ve Xbox olmadan yapılacak

Microsoft, bu yılki E3 etkinliğinde fiziksel olarak görünmeyeceğini söyledi ilan edildi. Ancak şirket, etkinliği dijital olarak desteklemeyi dört gözle beklediğini söyledi. Konuyla ilgili açıklama yapan bir Microsoft temsilcisi, şirketin 11 Haziran'da bir toplantı yapacağını söyledi. Xbox oyunlarını sergileyin düzenleyeceğini söyledi.

Bir sözcü, gösteriden sonra daha fazla ayrıntı paylaşmaktan memnuniyet duyacağını söyledi. Ayrıca Microsoft'un fiziksel olarak E3'te yer almayacağını da belirtti. Ancak dijital yayınları E3 Digital kapsamında paylaşacağını söyledi.


Microsoft'tan beklenen duyuru: Xbox Game Pass yükseltilecek mi?

Microsoft'tan beklenen duyuru: Xbox Game Pass yükseltilecek mi?

Microsoft, Xbox Game Pass'in genişletileceği iddialarıyla ilgili bir açıklama yaptı. Xbox Game Pass'in fiyatı artacak mı?

E3 Dijital Hafta 2023 PC Gaming Show, Future Games Show, Guerilla Collective, Starfield Direct gibi çeşitli duyurularla 11 Haziran'da başlaması planlanıyor. Yalnızca basına ve yaratıcılara açık E3 Endüstri Günleri 13-15 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

diğer taraftan E3 oyunoyunculuk günler 15-16 Haziran tarihlerinde yapılacaktır. Sektör, medya ve oyuncular bu etkinliğe katılabilecek. Ancak Microsoft'un 11 Haziran'da sadece kendi Xbox Games Showcase etkinliğiyle E3'te olacağını belirtelim.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Bu yılki E3 etkinliği, 2020 etkinliğinin iptal edilmesine neden olan Covid-19 pandemisinden bu yana ilk fiziksel etkinlik olacak. Hem sektör profesyonelleri hem de oyuncular için heyecan verici E3 2023 sergisi Los Angeles'ta gerçekleşecek.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cs:go rekor

Tüm zamanların en büyüğü: CS:GO rekoru kırdı!

GTA Online'da yeni hikaye görevleri görünecek!

GTA Online’da yeni hikaye görevleri görünecek!

Back to Top