Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Microsoft’tan yıllar sonra Xbox 360’ta sürpriz karar

Microsoft'tan yıllar sonra Xbox 360'ta sürpriz karar

Daha fazla Xbox 360 oyunu Games with Gold ile ödüllendirilmeyecektir. Şimdi Microsoft, 17 yaşındaki konsolu tamamen rafa kaldırdı.

Microsoft'un en popüler hizmetinin Xbox Game Pass olduğunu biliyoruz. Ancak şirket, uzun yıllardır Xbox Live Gold'un bir parçası. altın ile oyunlar Servis de var. Abonelerine her ay ücretsiz oyun hediye eden bu hizmet, daha da fazla. Xbox 360 için oyun içermeyecek

Games With Gold'da artık Xbox 360 oyunu yok

Microsoft'un Xbox Canlı Altın ve Game Pass Ultimate abonelere gönderildi Yeni E-postaXbox 360 ile ilgili yeni bir karar verildiği ortaya çıktı. Açıklamaya göre, Ekim ayından itibaren Games with Gold web sitesindeki Xbox 360 oyunları için ilan edilmeyecektir.

Microsoft, Xbox 360 oyunlarının sayısını tükettiğini ve artık oyunculara Xbox 360 oyunları sağlayamayacağını belirtmiş bu da Microsoft'un Xbox 360 kataloğundaki tüm oyunları yeni nesil konsollarla uyumlu hale getirdiğini gösteriyor.Xbox bedava oyun dağıtmaya devam ediyor!

Xbox bedava oyun dağıtmaya devam ediyor!

Bugünkü duyuruda Xbox Live Gold abonelerinin 4 ücretsiz oyun alacağı açıklandı. Detaylar burada...

Yazılım devi bir e-postayla hizmeti abonelerine gönderdi Xbox One için oyunlar Eklemeye devam edeceğini söyledi. Şirket ayrıca bugüne kadar Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate ile paketlenen tüm oyunların kütüphanelerde kalacağı müjdesini de paylaştı.

Xbox 360 oyunlarını kataloglama yeteneğimizin sınırına ulaştık; ancak Games with Gold, heyecan verici Xbox One oyunları ve her ay özel indirimler sunmaya devam edecek. Aboneliğinizi yenileseniz de yenilemeseniz de tüm Xbox 360 oyunları Xbox hesabınıza kaydedilecektir.

Yakında Xbox 360 kataloğu tamamlanarak geliyor Xbox Series X/S'e Games with Gold'a bazı özel oyunların eklenebileceğine inanılıyor.

Valheim Oyun Bileti

Xbox, Temmuz ayında Xbox Live Gold abonelerine 4 ücretsiz oyun vereceğini duyurdu. Açıklanan yapımlara baktığımızda sırasıyla Beasts of Maravilla Island, Relicta, Thrillville: Off the Rails ve Torchlight olduğunu görüyoruz.

Games With Gold hakkında ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2022'nin oyun dünyasına olumsuz etkisi!

2022’nin oyun dünyasına olumsuz etkisi!

NFT'den Metaverse'e modern konularla Dokuz Eylül teknoloji konferansı 4 Mart'ta başlıyor

NFT’den Metaverse’e modern konularla Dokuz Eylül teknoloji konferansı 4 Mart’ta başlıyor

Back to Top