Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Monster Notebook’un kurucusundan yerel oyun stüdyosu!

Monster Notebook'un kurucusundan yerel oyun stüdyosu!

Bağımsız oyun stüdyosu Semruk Games, uluslararası bir oyun stüdyosu olmayı hedefliyor. Öncelikle mobil oyun üretimi ile uğraşacak olan stüdyonun hedefleri çok daha büyük.

Geçen yıl Ekim ayında kuruluş işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. semruk oyunlarıekosistemdeki en iddialı oyunculardan biri olmaya hazırlanıyor. Monster Notebook'un kurucusu ve CEO'su İlhan Yılmaz tarafından kurulan stüdyo, kendisine Türkiye'den dünyaya açılan uluslararası bir oyun şirketi olma hedefi koymuş.

Bağımsız oyun stüdyosu Semruk Games'in oyun ekosistemine güçlü bir giriş

Yaklaşık 20 kişilik bir ekiple yola çıkan stüdyo, adını çeşitli mitolojilerde güçlü, dayanıklı ve güçlü gibi kavramlarla özdeşleşen iki başlı yırtıcı Semruk'tan alıyor. oyun Geliştirme sürecini mobil oyunlarla başlatan stüdyo, ilerleyen dönemlerde PC ve konsollar için oyun çıkarmayı planlıyor.

Konuyla ilgili açıklama İlkhan Yılmaz“Çok temel insan yapılarından kaynaklanan oyun gibi gerçek yaşam olgusunun, insan sorunlarını iyiye dönüştürme potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Arkasında derin ve anlamlı bir hikayesi olan her oyunun dikkat çekmesi ve daha fazla oyuncuya ulaşması ile bilinir.


Monster Notebook yurtdışında adını değiştirdi: işte yeni isim!

Monster Notebook yurtdışında adını değiştirdi: işte yeni isim!

Oyun bilgisayarı denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Monster Notebook, adını Tulpar olarak değiştirdi.

Semruk Games olarak oyunun dönüştürücü gücünü geleceği şekillendirmek için bir fırsat olarak görüyoruz. Oyunların son derece etkili olması, anlatmak istediğimiz hikayeler için daha geniş bir kitleye ulaşmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Geçen yıl Ekim ayında stüdyomuzun kuruluş aşamasını tamamladık ve zamanla büyüyeceğimize ve bu alanda yetkin ekibimizle seçtiğimiz yolda çok başarılı bir operasyon gerçekleştireceğimize inanıyoruz."

Semruk Games'in Baş Yapımcısı Kaira Keri Kyupchu Bu konuda şu ifadeleri kullandı:

"Oyun sektörü, 7'den 70'e her sosyo-ekonomik gruptan, her yaştan kadın ve erkeği kapsayan hızlı büyümesiyle artık yatırımcıların ilgisini çeken bir sektör. Semruk Games olarak tutkulu bir ekibiz. herkesin keyif aldığı oyunlar yaratarak bu büyümeye önemli ölçüde katkıda bulunmak için bir araya gelin.

Bu tutkuyu öncelikle mobil platform, gelecekte de PC ve konsol oyunları için oluşturacağımız oyunlarla uluslararası ekosistemi etkileyecek bir başarıya dönüştürmeyi hedefliyoruz. Türkiye'den büyük bir oyun stüdyosu olma yolculuğumuzda yanımızda olmak, oyun dünyasındaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmek isteyen arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz.”

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Epic Games'te 108 TL Bedava Oyun!

Epic Games’te 108 TL Bedava Oyun!

Google Stadia için yolun sonu!  Kapanıyor mu?

Google Stadia için yolun sonu! Kapanıyor mu?

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close