in ,

Ödüllü Boğaziçi Üniversitesi Boğaziçi Robot Kupası başlıyor!

Ödüllü Boğaziçi Üniversitesi Boğaziçi Robot Kupası başlıyor!
Boğaziçi Üniversitesi’nin ilk ve tek robot yarışması olan Boğaziçi Robot Kupası (BROCUP), 14-15 Mayıs tarihlerinde 5 farklı kategoride gerçekleştirilecek.

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü ve IEEE Student Chapter tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen, Boğaziçi Robot Kupası (BROCUP)sadece ödüllü bir yarışmayla değil, heyecanlı ve eğitici etkinliklerle de katılımcılarını bekliyor.

14-15 Mayıs Boğaziçi Üniversitesi, Güney Cimler Bunun olması durumunda öğrenciler kendi tasarlayıp geliştirdikleri robotlarla rekabet edebilecek; Paneller, çalıştaylar ve herkesin faydalanabileceği uzmanlık alanları ile iki günlük verimli bir etkinlik olacak.

Yarışmanın kazananlarını ve katılımcılarını birçok ödül bekliyor!

BROKUP, toplam 5 farklı kategoride olacak. Sumo, Çizgi Takipçisi, Labirent, Serbest Kategori ve FPV Drone kategorilerinde yarışacak takımlar, konser salonu biletleri, sınırlı sayıda katılımcı ile özel eğitimler, danışma ödülü ve daha birçok hediye sürprizleri ve nakit ödüller.

Turnuvada birinci olan takımlara 2.000 TL, ikincilere 1.500 TL ve birinci olan takımlara 750 TL ödül verilecek. Üye veya katılımcı olarak yer almak ve etkinliğin tadını çıkarmak istiyorsanız burada Etkinlik web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Play Oyunlar artık iki ülkede daha kullanılabilir

Google Play Oyunlar artık iki ülkede daha kullanılabilir

iPhone 14 Pro Max teknik çizimleri sızdırıldı

iPhone 14 Pro Max teknik çizimleri sızdırıldı