Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Paradox’tan Türk oyunculara kötü haber!

Paradox'tan Türk oyunculara kötü haber!

Popüler oyun şirketlerinden biri olan Paradox, yükseltme kararı aldı. Türkiye fiyatı yükseltecek ülkeler arasında yer alıyor.

Paradox Interactive'den yapılan son açıklamaya göre şirket, oyunları için önemli bir fiyat artışı uygulayacak. Öyle ki strateji ve simülasyon kategorisindeki ürünleriyle ön plana çıkan şirket, promosyonun miktarı ve tarihiyle ilgili detayları paylaştı.

Paradox Türkiye'de yerel fiyatları artırdı!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Paradox Interactive Hearts of Iron ve Europe Universalis Dizi ile birlikte Şehir siluetiGeliştirici Öyle ki bu yapımlar ülkemiz oyuncularının da oldukça ilgisini çekmektedir.

Paradoks İnteraktif

Paradox satış müdürü Matthias Rengstedt, şirketin resmi online forumunda yeni yıldan itibaren fiyat artışının gerçekleşeceğini söyledi. ilan edildi. Rengstedt, bölgesel fiyatlandırma konusunda da yeni adımlar atılacağını söyledi.


Steam oyun fiyatları yükselmeye devam ediyor!

Steam oyun fiyatları yükselmeye devam ediyor!

Steam oyun fiyatları yükselmeye devam ediyor. Ama bu kez AAA yapımlarda değil, uygun fiyatlı küçük yapımlarda artış oldu.

Her yıl güncellenen yerel fiyatlarda Türkiye ve Arjantin'in gerisinde kaldıklarına dikkat çeken yetkili, şunları kaydetti: Türk Lirası ve Arjantin Pezosu için yüzde 300üzerinde bir fiyat artışı açıkladı. Ayrıca geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Victoria 3'ün de fiyat artışının etkisiyle revize fiyattan satışa sunulduğu kaydedildi.

Paradox yetkilisinin fiyat artışı ve sebeplerine ilişkin açıklaması şu şekilde;

Yeni uygulamada, fiyatlandırma ölçütümüzün önemli ölçüde gerisinde kaldığımız iki özel para birimi var: Arjantin pesosu ve Türk lirası. Bu para birimlerinin her ikisi için de yerel fiyatlarımızı önemli ölçüde artıracağız (%300'ün üzerinde artışlar bekleyebilirsiniz).

Bunun nedeni, yalnızca kıyaslama ölçütümüzün ciddi şekilde ötesine geçmemiz değil, aynı zamanda bu iki para biriminin zaman içinde piyasanın geri kalanından çok kopuk hale gelmesidir. Bu, diğer para birimleri ile fiyatta önemli bir fark yarattı ve bu da bölgesel fiyatların kullanılmasına yol açtı ve bu da işimiz için çözmemiz gereken sorunlara yol açtı.

Mathias Rengstedt

Diğer açıklamalara göre Brezilya reali, Kolombiya pesosu, Hindistan rupisi, Endonezya rupisi, Kazakistan tengesi ve Rus rublesi de ılımlı artışlar görecek. İngiliz Sterlini, Norveç Kronu, Polonya Zlotisi ve İsviçre Frangı'nda da küçük bir artış olacak. Adı geçmeyen ülkelerde fiyatlarda artış yok.

Birçok ülkenin para birimlerindeki fiyat değişiklikleri, 1 Şubat 2023 tarihinden itibaren uygulanacak

Peki siz bu soru hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Asus'tan dev oyun bilgisayarı!

Asus’tan dev oyun bilgisayarı!

Epic Games'e 10 milyar liralık rekor ceza!

Epic Games’e 10 milyar liralık rekor ceza!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close