Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Playstation Plus 880 TL’lik oyunu bedava veriyor!

playstation plus ocak ayı

Ocak Ayının Playstation Plus Oyunları Açıklandı! Önümüzdeki ay sistem toplamda 880 TL değerindeki oyunları bedava verecek.

PlayStation abonelik oyun hizmeti PlayStation Plusoyunculara çevrimiçi çok oyunculu modlara ve aboneler için bazı özel içeriklere erişim sağlar. Ayrıca sistem her ay oyunculara genellikle ayın son günlerinde duyurulan 3 yeni oyun sunuyor. Öyle ki Ocak ayından itibaren Playstation Plus'a gelecek oyunlar şimdiden belli oldu. Detaylar burada…

Ocak ayında çıkacak Playstation Plus oyunları sızdırıldı!

Toplam değeri 880 TL olan oyunlarla ilgili haber, daha önce yaptığı sızıntılar doğru olan ve sektörün güvenilir isimlerinden biri olan bilbil-kun isimli bir kullanıcıdan geldi. Playstation Plus'ın Ocak ayında piyasaya çıkması bekleniyor Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen (PS4/PS5), serpinti 76 (PS4) ve Aksiyom Kenarı 2 (PS4/PS5) oyunları sağlanacaktır.

star wars jedi düştü playstation plus sipariş ocak

Bu oyunlar, Ocak 2023'ten itibaren tüm PlayStation Plus üyeleri tarafından kullanılabilecek. serpinti 76şu anda Playstation Plus Extra sürümünde mevcuttur. Ancak artık klasik aboneliğin kullanıcıları oyunu oynayabilecekler.


PlayStation 2023 takvimini açıkladı!  Yeni oyunlar yolda

PlayStation 2023 takvimini açıkladı! Yeni oyunlar yolda

PlayStation, 2023 takvimini paylaştı. Ayrıca çıkacak oyunlar ve cihazlar da açıklandı.

  • Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen

Star Wars Jedi: Fallen Order, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. oyunSith'in İntikamı olaylarından 5 yıl sonra Cal Castis'in hikayesini anlatıyor. İlk oyunun devamı olan Star Wars Jedi: Survivor, 17 Mart 2023'te çıkacak. Bu sayede Sony, oyuncuların yeni oyun çıkmadan önce ilk oyunu oynamasına izin verecek.

  • serpinti 76

Ocak ayında Playstation Plus abonelerine gelen bir diğer oyun da Fallout 76. Son günlerde 13,5 milyondan fazla oyuncuya ulaşan oyun, kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Çok oyunculu sistemi ve içerik eksikliği nedeniyle çok eleştiri alan yapım, Bethesda'nın getirdiği yeni güncellemeler sayesinde bu sorunları çözmüş gibi görünüyor.

  • Aksiyom Kenarı 2

2015 yılında çıkan ilk oyunun devamı niteliğinde olan oyun, milyarder Indra Chaudhary'nin Metroidvania eşyalarıyla birlikte kayıp kızını bulmak için Antarktika'ya yaptığı yolculuğu konu alıyor. İlk oyunla olan benzerliklerine rağmen yapım, yeni karakterler ve yeni özel yetenekler gibi farklı özellikler sunuyor.

Playstation Plus abonelik planları

lüks Ekstra Gerekli
1 aylık abonelik 70.00 TL 60.00 TL 40.00 TL
3 aylık abonelik 190,00 TL 165,00 TL 100,00 TL
1 yıllık abonelik 460,00 TL 400,00 TL 240,00 TL

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Playstation Plus için yeterli Ocak ayı oyunu var mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam Ödülleri 2022 adayları açıklandı!  Ayrıca oy verebilirsiniz

Steam Ödülleri 2022 adayları açıklandı! Ayrıca oy verebilirsiniz

GeForce Now Türkiye daha pahalı hale geldi!

GeForce Now Türkiye daha pahalı hale geldi!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close