Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

PUBG Mobile için 5 yıla kadar güncelleme! İşte yenilikler

PUBG Mobile için 5 yıla kadar güncelleme!  İşte yenilikler

PUBG Mobile 2.5 güncellemesi, oyuncuların oyun içinde içeriklerini oluşturabilmeleri için yepyeni bir yapım modu ve birçok özellik ekliyor.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri Pubg mobil, 5. Yıldönümü Güncellemesi 2.5 ve oyuncuların modlardan haritalara kadar kendi oyun içi içeriklerini oluşturmalarına olanak tanıyan yepyeni bir inşaat modu olan World of Wonder.

PUBG Mobile'ın 5. yıl dönümü kutlamasının bir parçası olarak yeni bölgeler, öğeler ve ödüllerin yanı sıra Heavy Weapon ve Metro Royale modlarında güncellemeler gelecek. Yeni güncelleme ayrıca Cycle 4 Season 11 ve Royale Pass Month 21'de kilidini açabileceğiniz çeşitli yeni kozmetikler sunuyor.

PUBG Mobile 2.5 güncellemesi neler sunuyor?

Oyuncular, sınırsız olanaklarla ücretsiz bir World of Wonder inşa moduna erişebilir. 16 Mart'ta başlayacak olan heyecan verici World of Wonder sunumunun bir parçası olarak oyuncular, bu yeni modun bir dizi yeni harita ve oyun modunda açtığı olasılıkları görebilecekler.

World of Wonder beta aşamasında, oyuncular ayrıca kendi düzenleme özelliklerine başvurma ve yaratıcı olma fırsatına sahip olacaklar. World of Wonder düzenlemesine erişim hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki günlerde mevcut olacak.


POCO X5 Pro PUBG sözleri!

POCO X5 Pro PUBG sözleri!

Xiaomi'nin geniş bir kullanıcı kitlesine sahip alt markası POCO'nun X5 Pro modelini test ediyoruz. İşte POCO X5 Pro PUBG testi…

World of Wonder denemelerinin bir sonraki aşamasında savaş alanı; Erangel'in ikonik konumlarından bazılarından ilham alınarak (Kuş Tüneği, Mercan Resifi, Yeşim Dünyası ve Erangel'in tüm haritası) sıfırdan inşa edilebilir ve oyun alanlarına dönüştürülebilir.

oyunİnsanlar; tek bir hareketle kopyalama, silme, çevirme, yakınlaştırma ve uzaklaştırma, serbestçe görüntüleme vb. işlemleri yapabilecek ve özel olarak tasarlanmış bir dizi araçla farklı nesneler, malzemeler ve yapı türleri oluşturabilecektir.

Gelecek vadeden oyun tasarımcıları, çeşitli oyun cihazlarını ve nesnelerini kullanarak gelişmiş oyun özelliklerini ve seçeneklerini, yeni mekanikleri ve PUBG MOBILE oynama yollarını gösterebilecekler!

Sıfırdan başlamayı zor bulanlar, önceden ayarlanmış iki oyun şablonuyla tasarlamaya başlayabilecekler: Varsayılan olarak klasik Battle Royale formatına sahip Erangel modu ve yepyeni bir haritada Team Deathmatch 4v4 olarak başlayacak Craft modu. World of Wonder tarafından.

World of Wonder ayrıca resmi olarak önerilen ve denenecek en popüler yapıların bir listesine sahip olacak.

Oyuncular, en sevdikleri mobil battle royale oyununun doğum gününü kutlamak ve merkezdeki büyük sandık için rekabet etmek için Erangel'deki iki yeni Hayal Gücü Meydanı'na seyahat edebilir. Veya Erangel ve Livik çevresinde bulunan on küçük rüya mahallesini ziyaret ederek ödüllerini alabilirler.

Yıldönümü partisini canlandırmak için düşman ateşine veya köprülere karşı koruma sağlayan renkli bir blok bariyer, malzemeleri geçmiş sezonlardan veya yepyeni öğelere dönüştürmek için bir malzeme dönüştürücü, taşınabilir bir trambolin veya fırlatılabilir öğeler dahil olmak üzere dört set vardır. Oyuncuları havaya itmek için kullanılır ve ayrıca oyuncuların kendi başlarına uçmalarını sağlayan çift amaçlı bir toptur. Oyuna yeni eşyalar da eklenecek.

2.5 Güncellemesi ayrıca, Payload'da yeni bir ağır araç ve yeni sarf malzemeleri ve Metro Royale'de faydalı bir ödül mekaniği gibi oyuncu deneyimini iyileştirecek güncellemeler getiriyor.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
1099 TL'ye oyun kısa bir süreliğine ücretsiz!

1099 TL’ye oyun kısa bir süreliğine ücretsiz!

Türkiye'de Hitman Yapımcısı: İşte iş ilanı!

Türkiye’de Hitman Yapımcısı: İşte iş ilanı!

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close