Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Riot Games siber saldırı altında! Yamalar etkilenebilir

Riot Games siber saldırı altında!  Yamalar etkilenebilir

Twitter üzerinden bir açıklama yapan Riot Games, geçtiğimiz hafta hacklendiğini açıklamıştı. İşte haberin detayları…

Yakın zamanda yaklaşık 46 çalışanını işten çıkaran ülkemizde Riot Games de aktif olarak çalışıyor. Şimdi şirket, Valorant ve League of Legends oyuncularını üzebilecek bir haberle gündeme geldi. Bu haftanın başlarında şirket için çok fazla şey var. güvenlik ihlali yeni yamalar nedeniyle gecikebilir. Gelin haberin detaylarını birlikte öğrenelim.

Riot Games Hacklendi: Yamalar Gecikebilir!

Bu durumu bir tweet'te paylaşın İsyan oyunlarıbu hafta başlarında siber saldırıya uğradıklarını ve güvenlik sistemlerinin geçici olarak devre dışı kaldığını açıklamıştı. Şirket, herhangi bir oyuncu senin verilerin ve kişisel bilgilerin Yakalandığına dair hiçbir iz bulamadıklarını söyledi. Stüdyo ayrıca alınan bilgileri hemen paylaşma sözü verdi.

asi oyunlar

Şirket ayrıca popüler League of Legends oyununun yaklaşan yamasının ertelenebileceğini söyledi. Bu yama geçen haftadan Ocak 25 yayınlamaya karar veren bir şirket Ari'nin yaratıcılığı Bu, Şubat güncellemesine kadar geciktirebilir. Riot's League Studio'nun başkanı Andrei van Roon, “13.2'de olabilecek hiçbir şey geri alınmayacak. Düzeltilemeyen şeyler (sanat eseri gibi) bir sonraki güncellemeye ertelenecek." kullanılan ifadeler.


Riot Games'ten kötü haber!  birçok işçi işten çıkarıldı

Riot Games'ten kötü haber! birçok işçi işten çıkarıldı

League of Legends geliştiricisi Riot Games, destek ve İK ekibinin çoğunu işten çıkardı.

İşte Riot Games'in tam açıklaması:

"Bu haftanın başlarında, geliştirme ortamımızdaki sistemlerin güvenliği bir siber saldırı tarafından ele geçirildi. Şu anda tüm sorularınızın yanıtlarına sahip değiliz, ancak mümkün olan en kısa sürede size geri dönmek ve oyuncu verilerinin veya kişisel bilgilerinin ele geçirildiğine dair herhangi bir belirti olmadığını size bildirmek istedik. Ne yazık ki bu durum, içerik yayınlama yeteneğimizi geçici olarak etkiledi. Ekiplerimiz bu durumu düzeltmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. Bunun birçok oyun için gelecekteki yama hızımızı etkilemesini bekliyoruz."

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Riot Games bu durumu düzeltebilir mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Marvel'dan kötü haber!  destek sona eriyor

Marvel’dan kötü haber! destek sona eriyor

Hogwarts Legacy zirvede: İşte en popüler oyunlar!

Hogwarts Legacy zirvede: İşte en popüler oyunlar!

Back to Top