Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Rockstar, GTA 6’nın puanını Red Dead Redemption’a düşürdü!

Rockstar, GTA 6'nın puanını Red Dead Redemption'a düşürdü!

Rockstar Games tarafından yapılan son açıklamaya göre Red Dead Online artık güncelleme almayacak. İşte Rockstar’ın GTA 6 için planları.

GTA 6 Rockstar Games ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ederken, Kızıl Ölü ve GTA çevrimiçi için yeni bir çözüm açıkladı Son açıklamaya göre, Kızıl Ölü Kefaret 2Çevrimiçi sürüm olan Red Dead Online'da başka güncelleme olmayacak.

Red Dead Online güncellemeleri almayacak

Rockstar Games yeni bir gönderi paylaştı. bir blog gönderisindehayranlarının Grand Theft Auto serisine olan ilgisinin farkında olduklarını söyledi. Bu nedenle şirket, daha fazla geliştirme ekibini GTA 6'ya kaydırdığını söyledi, Red Dead Online için önemli güncellemeler Yapamayacağını belirtti.

kırmızı ölü çevrimiçi oyuncular, kırmızı ölü çevrimiçi güncelleme, kırmızı ölü itfa, #SaveRedDeadOnline

GTA 6 için gözü kara olan Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin online versiyonu için bedel ödeyecek gibi görünüyor. Red Dead Online'ın kaç kullanıcısı olduğu belli olmasa da hala oyuncular arasında popüler olduğunu biliyoruz. Ancak, oyunun desteğinin çoğu kesilecek.GTA 6 çıkış tarihi, harita boyutu ve kurgu zamanı belli oldu!

GTA 6 çıkış tarihi, harita boyutu ve kurgu zamanı belli oldu!

Bugün yaşanan sızıntı sayesinde GTA 6'nın çıkış tarihi, karakterleri, oynanış süresi ve harita boyutu gibi pek çok şey ortaya çıktı.

Yeni Rockstar çözümünün Red Dead Online sunucularını etkilemeyeceğini hatırlatırız. Öyleyse, Red Dead Redemption 2 dünyasında hala özgürce gezinebiliyorsanız. yeni paketler, mevsimlik özel etkinlikler veya hata düzeltmeleri sunulmayacaktır.

Şirketin paylaştığı son yazı, tüm desteğin geri çekilmediğini vurguluyor. Red Dead Online'ı daha oynanabilir bir yer haline getirmek için yapılan değişiklikler artık paylaşılmayacak. mevcut modlar ve ek görevlere devam edilecektir.

Son birkaç yıldır Grand Theft Auto serisindeki bir sonraki oyuna daha fazla geliştirme kaynağı koyuyoruz. oyunMüşteri beklentilerini aşma ihtiyacını her zamankinden daha fazla anlıyoruz. Ayrıca her fırsatta Red Dead topluluğumuzun yaratıcı çabalarını vurgulamaya ve paylaşmaya devam edeceğiz.

GTA 6 ile ilgili son sızıntılara baktığımızda Rockstar ekibinin yaklaşık 8 yıldır (2014 yılından bu yana) bu proje üzerinde çalıştığı ve şimdiye kadarki en büyük para transferini yaptığı söyleniyor. Üstelik burada bahsedilen miktar tam olarak 600 milyon dolar.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Razer Tabela Konsolu

Razer Tabela Konsolu

Güzel sanatlar liselerinde tiyatro bölümü görünecek

Güzel sanatlar liselerinde tiyatro bölümü görünecek

Back to Top

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close