Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Rockstar, GTA 6’yı resmen duyurdu!

Rockstar, GTA 6'yı resmen duyurdu!

Rockstar, dün ortaya çıkan sızdırılmış test videolarının ve görsellerinin merakla beklenen GTA 6 oyunundan olduğunu doğruladı.

Son aylarda GTA 6 Çıkış tarihi, hikaye, oyun içi karakterler, harita boyutu, görev süresi ve grafiklerle ilgili birçok sızıntıya rastladık. Ancak dün ortaya çıkan bazı test videoları ve görseller bomba gibi gündeme geldi. Bugün Rockstar, sızıntıların geliştirilmekte olan GTA 6 oyununa ait olduğunu resmen duyurdu.

Rockstar, GTA 6 için planlanan tanıtımın yapılacağını duyurdu!

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Dünkü sızıntılar, uzun süredir duyduklarımızı doğruladı. Buna Vice City'ye dönüş ve bir kadın başrol dahildir. Ancak bu paylaşımların GTA 5'e ait modlar olabileceği öne sürüldü.


GTA 6 Oynanış Videoları ve Görselleri Sızdı!  Vice City'e geri git

GTA 6 Oynanış Videoları ve Görselleri Sızdı! Vice City'e geri git

Bugün meydana gelen bir sızıntı, merakla beklenen GTA 6 için test videoları ve görselleri içeriyordu. İşte detaylar…

Ancak Rockstar bugün yaptığı bir açıklamada GTA 6 olduğunu resmen doğruladı. oyunBunu bu şekilde duyurmaktan duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Ancak planlandığı gibi çalışmaya devam edeceklerini ve oyun bittikten sonra bir aksiyon olacağını söyledi.

Yazıda şunlar belirtildi:

Yakın zamanda, yetkisiz bir üçüncü tarafın, bir sonraki Grand Theft Auto için erken geliştirme videosu da dahil olmak üzere, hassas bilgilere yasa dışı bir şekilde eriştiği ve sistemlerimizden hassas bilgilere indirdiği bir ağ saldırısı yaşadık. Şu anda oyun hizmetlerimizde herhangi bir kesinti veya mevcut projelerimizin gelişimi üzerinde uzun vadeli bir etki beklemiyoruz.

Bir sonraki oyunumuzun detaylarını bu şekilde sizlerle paylaşmaktan son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi gerçekten aşan bir deneyim sunmaya kararlıyız. Yakında herkesi tekrar güncelleyeceğiz ve elbette bir sonraki oyun hazır olduğunda size haber vereceğiz. Bu durumda devam eden destekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz.

Rock yıldızı

Yeni oyunun tüm kökenleri

Son sızıntılara bakarsanız Rockstar ekibinin yaklaşık 8 yıldır (2014 yılından bu yana) bu proje üzerinde çalıştığı ve tarihin en büyük fon transferini yaptığı söyleniyor. Üstelik burada bahsedilen miktar tam olarak 600 milyon dolar.

Öncelikle beklemeden beklenen haberi paylaşalım. oyunUnun bu yılın sonuna kadar piyasaya sürüleceği belirtiliyor. GTA 6'nın çıkış tarihi 2024'ün son çeyreğidir. Tabii işler hızlanırsa daha erken göreceğiz. Ancak geliştirme şirketi bunun olası olmadığını söylüyor.

Oyunun detaylarından bahsetmişken GTA 6, selefi GTA 5'in 5 katı büyüklüğünde bir haritaya sahip olacak. Hatta bugüne kadar çıkan tüm GTA oyunlarının toplam haritasını bile geçebileceği söyleniyor.

Oyuncuların merak ettiği bir diğer konu ise GTA 6'nın hikayesinin ne kadar süreceği... GTA 5'i 30 saatte bitirebiliriz. Yeni oyunun konusu en az 75 saat sürecek. Elbette geçmiş dönemde 500-600 saat olacağı yönünde talepler vardı. Çok fazla olmasa da hikayeden ayrı yapabileceğimiz yan görevlerle oyun süresini en az 4-5 kat arttırabileceğiz.

Ayrıca GTA 5'te olduğu gibi GTA 6'da da 3 ana karakteri kontrol edebileceğiz. Ancak bu sefer karakterlerden birinin kadın olacağı belirtiliyor. Aslında bugün ortaya çıkan sızıntılar bu verilerin bir kısmını doğruladı.

Numara: aşağıdaki videolar @TheAgentJones ve @GTA6KLDY Twitter hesaplarından alınmıştır.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gezginlerle öğrencileri buluşturan FiGPusula etkinliği, "Adım adım dünya" mottosuyla gerçekleştirildi.

Gezginlerle öğrencileri buluşturan FiGPusula etkinliği, “Adım adım dünya” mottosuyla gerçekleştirildi.

GTA 6 duyurusu!  GTA 6 çıktığında nasıl olacak?

GTA 6 duyurusu! GTA 6 çıktığında nasıl olacak?

Back to Top