Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Sony, Steam’in rakibi olabilir!

Sony, Steam'in rakibi olabilir!

Sony, Steam ile PlayStation PC uygulamasıyla rekabet ediyor mu? PC’de sunulan PlayStation oyunları için ayrı bir program mevcut olabilir.

Son yıllarda, Windows'a özel PlayStation oyunlarının tanıtımı PlayStation bir bilgisayardır Sony'nin yatırımı kendi platformunu geliştirebilir. Japon şirketi buhar ve yakında Epic Games Store'dan çıkacak. PlayStation PC başlatıcısısunabilir

Sony'nin PC için bir PlayStation başlatıcısı geliştirdiği bildiriliyor

Yakın zamanda piyasaya sürülen Marvel's Spider-Man Remastered, dosyalarında harika bilgiler barındırıyor. rapor edildi. güya Sony Savaştan bir yıl sonraÖrümcek Adam ve Günler geçti PC için sunduğu oyunları doğrudan satmak istiyor, örneğin

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Ayrıca Windows için Sony PlayStation Network (PSN) entegrasyonu. sunmak istediğini buldu. PS4 ve PS5 kullanıcıları için gerekli olan bir PSN hesabı şu anda PlayStation PC oyunları için kullanılmamaktadır. Yani Steam veya Epic Games Store'dan indirilen oyunlar PSN hesabı olmadan oynanabilir.


Steam oyun fiyatları artmaya devam ediyor!

Steam oyun fiyatları artmaya devam ediyor!

Steam, en popüler oyunlar listesini sürekli olarak güncelliyor. Son zamanlarda fiyat artışları peş peşe gelmeye başladı. Detaylar burada...

Windows kullanıcılarına sunulacak PSN hesap entegrasyonu sayesinde PlayStation 5 ve ödüllerin PlayStation 4'e benzer bir şekilde dağıtılacağına inanılıyor. Bu fikir, bir PlayStation PC lansmanı olasılığının kapısını aralıyor.

Sony, yeni oyun hizmetiyle, kullanıcıların bir PSN hesabına sahip olmalarını gerektirebilir veya bunları Steam ve Epic Games gibi platformlardan kaldırabilir. Ancak, uygulama Menşei, Ubisoft Bağlantısı ve Bethesda Başlatıcı Bunun da işe yarayabileceğini unutmayın.

Bu hizmetler ayrıca Steam'in oyunlardan herhangi birini çalıştırmasını gerektirir. Ayrıca Microsoft, Steam'de Game Pass'te bulunan Xbox oyunlarını sunmaya devam ediyor.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Sony, PC oyuncularına hitap etmek için birden fazla yol deniyor gibi görünüyor. Ayrıca yakın zamanda kendi oyun kulaklıklarını ve PC monitörlerini duyurdu. Sony Inzone serisi hem PlayStation hem de Windows bilgisayarlar için mevcuttur.

Peki, PC için PlayStation Launcher hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Steam oyun fiyatları artmaya devam ediyor!

Steam oyun fiyatları artmaya devam ediyor!

Vodafone'dan 3 aylık ücretsiz Xbox PC GamePass!

Vodafone’dan 3 aylık ücretsiz Xbox PC GamePass!

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close