Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Sony’nin son reklamındaki gizemli sahne, oyunseverleri heyecanlandırdı

Sony'nin son reklamındaki gizemli sahne, oyunseverleri heyecanlandırdı

Sony’nin geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni PlayStation 5 reklamındaki bazı sahneler, Uncharted 5 söylentilerini alevlendirmişti.

Belli bir süre için Türkiye Piyasadan ayrılacağına dair söylentiler nedeniyle gündemden düşmeyen Sony, geçtiğimiz günlerde yeni bir telefon yayınladı. PlayStation 5 reklamcılık yayınlanan videoda savaş tanrısı Ragnarok, Marvel's Spider-Man 2, Horizon Forbidden West, Returnal ve Gran Turismo 7 gibi AAA yapımlara odaklanılırken bazı gizemli sahneler oyuncuları heyecanlandırıyor. Hatta bu aşamada şirketin, sevilen serinin yakında çıkacak olan oyununu gizlice gösterdiğine dair suçlamalar da vardı. Peki bu sahneler hangi oyuna ait olabilir?

Sony'nin yeni reklamındaki gizemli sahneler Uncharted 5'e mi ait?

Sony geçtiğimiz günlerde yeni bir PlayStation 5 Duyuru büyük ilgi gördü. Sadece gizemli sahnelerden bahsetmiyoruz. Çünkü Japon şirket, reklamda yukarıda bahsedilen yapımları gösteren çeşitli animasyonlar sunmuş.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

PlayStation 5 reklam 43, 47 ve 49. saniyelerde Adı geçmeyen ve ismi bilinmeyen bazı sahneler oyuncuların ilgisini çekti. Sahnelere yakından baktığımızda Uncharted serisinin temasıyla oldukça uyumlu olduklarını görebiliriz. Yani Sony gizlice yeni reklamını gösteriyor. keşfedilmemiş 5Belki oyunculara göstermiştir.


Sony Türkiye'de olmayacak mı?

Sony Türkiye'de olmayacak mı?

Sony Türkiye'de olmayacak mı? SDN kurucusu Hakkı Alkan, bu durumun detaylarını en yetkili isimlerden öğrendi.

Elbette keşfedilmemiş akla gelen ilk şey hazine avcısı karakter Nathan Drake. Ancak videonun kahramanının bir kadın olduğunu belirtmekte fayda var. En son 2016 yılında piyasaya sürülen Uncharted: Fortune Hunter Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Yapımlarda yer alan Drake, iddia edildiği gibi reklamdaki oyun Uncharted 5'e ait ise en azından serinin bir sonraki yapımının ana karakteri olmayabilir.

Nathan Drake2017'de yayınlandı keşfedilmemiş: Kayıp Mirasiçinde yer almamıştır. Ayrıca, Drake'i içermez. ilk Uncharted oyunu ünvanını da elinde bulunduruyor. Son olarak videodaki kadın karakterin kim olabileceğine geçelim.

Sony'nin yeni Uncharted 5 reklamındaki gizemli sahneler mi?

Bilindiği gibi Nathan Drake ve Elena Balıkçı'ile cassie İddiaya göre bir kızları var. cassieBabası gibi hazine avcısı olur ve babasının mirasına kaldığı yerden devam eder. Tabi bunlar sadece iddia ve söylenti. Naughty Dog'dan bu konuda bir açıklama beklemek daha sağlıklı olacaktır.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Games with Gold Şubat 2023 ücretsiz oyunları açıklandı!

Games with Gold Şubat 2023 ücretsiz oyunları açıklandı!

En Çok Satan Steam Oyunları Açıklandı: Yarışma Başlıyor!

En Çok Satan Steam Oyunları Açıklandı: Yarışma Başlıyor!

Back to Top