Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Starfield Yine Ertelendi: Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı!

starfield çıkış tarihi

Bethesda’nın yeni açık dünya rol yapma oyunu hakkında uzun zamandır beklenen haber geldi! Starfield Çıkış Tarihi Açıklandı!

Microsoft tarafından satın alınan Bethesda, Fallout ve The Elder Scrolls gibi serileriyle tanınıyor. 2023 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Starfield, devasa açık dünyası ve rol yapma mekanikleriyle Bethesda'nın gözbebeği. Geçen yıl yaklaşık bir yıl ertelenen yapımdan nihayet beklenen haber geldi. Starfield'ın çıkış tarihi açıklandı.

Starfield çıkış tarihi: 6 Eylül 2023

Merakla beklenen yapım tarihi Twitter'da yayınlanan bir video ile duyuruldu. 6 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek ürünler Xbox Oyun Geçişi kütüphanede olacak Ayrıca 11 Haziran'da Bethesda, oyunun boyutunu daha kolay anlatmak için "Starfield Direct" adlı bir sunum yapacak.

yıldız alanı çıkış tarihi

Starfield, yıldızlar arasında bir yürüyüştür. rol yapma Bu bir oyun Eylem, insanlığın yeni gezegenlere yerleşmek ve uzay yolcusu olarak yaşamak için güneş sisteminin ötesine geçtiği 2230 yılında gerçekleşir. Microsoft'un Bethesda Softworks tarafından satın alınmasının ardından, merakla beklenen bu ürün, 6 Eylül 2023'te PC ve Xbox Series S/X için özel olarak piyasaya sürülecek.


Xbox Game Pass'te yer alacak oyunlar belli oldu!  2660 TL değerinde

Xbox Game Pass'te yer alacak oyunlar belli oldu! 2660 TL değerinde

Xbox Game Pass hizmetine eklenecek oyunlar belli oldu. Sisteme yeni oyunlar çıksa da kaldırılması gereken oyunlar da var.

Başlangıçta Kasım 2022'de çıkması planlanan yapım, 2023'ün ilk yarısına ertelendi. Artık birkaç saniyelik gecikme söylentileri olduğu için, Bethesda bu iddiaları doğruladı. Todd Howard'ın sunduğu videoda gecikmenin nedeni açıklanmazken; Şirket, hayranlara "oyuna duydukları heyecan ve destekleri" için teşekkür etti.

Ayrıca Starfield son zamanlarda diğer oyunlardan farklı olan görev sistemi ve çıkış tarihi ile de gündeme geldi. Işıltılı Bu sistem denir, oyuncuları henüz keşfetmedikleri yerlere göndermek için görevler üretir. Bu şekilde, oyuncular için araştırma faaliyetleri hissi arttırılır. The Elder Scrolls 4: Oblivion'dan beri test edilen sistem, Skyrim'in başarısında önemli rol oynadı.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Starfield başarılı olacak mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

2 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

steam

149 TL’ye oyun Steam’de kısa süreliğine ücretsiz!

hogwarts legacy eski

Hogwarts Heritage’dan üzücü haber!

Back to Top