Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Steam, oyunlarınız için DLC’yi yayınladı! Bu ne işe yarıyor?

Steam, oyunlarınız için DLC'yi yayınladı!  Bu ne işe yarıyor?

Steam, oyunlarınız için kitaplığınızdaki oyunlar için indirilebilir içerikleri görüntüleyebileceğiniz bir DLC özelliğini kullanıma sundu.

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından biri buharher geçen gün sunduğu yeni özelliklerle kullanıcı deneyimini geliştirmeye devam ediyor. Artık platform, oyunlarınız için tüm DLC'yi kitaplığınızda görebileceğiniz bir özelliği kullanıma sundu. Peki nasıl kullanılır?

buhar, oyunOyunlarınız için DLC özelliği kullanıma sunuldu!

DLC, oyun oynamayı daha keyifli hale getirmek için ek içerik sunar. bunlar; Yeni haritalar, karakterler, arabalar, silahlar, seviyeler ve seçenekler olabilir. Bu, oyunun süresini uzatır. DLC'ler geliştiriciler tarafından yayınlanır ve ayrı bir ücret ödemeniz gerekir.

Oyunlarınız için DLC özelliği

Steam kısa süre önce yayınlandı "Oyunlarınız için DLC» işlev başlatılır. Bu özellik, kitaplığınızdaki oyunlar için mevcut olan tüm ücretli ve ücretsiz içerikleri keşfetmenizi sağlar.


Steam, 2022'nin en çok satan oyunlarını açıkladı!

Steam, 2022'nin en çok satan oyunlarını açıkladı!

Steam, 2022'nin uzun zamandır beklenen çok satan ve popüler oyunlarını açıkladı. Ortak liste büyük ilgi gördü.

DLC'yi bulmak için İlki yakın zamanda oynandı. ve Son zamanlarda en popüler seçenekleri var İlki son zamanlarda oynadığınız oyunlar için öneriler sunarken, ikincisi en çok oynadığınız oyunlar için öneriler sunar.

Oyunlarınız için DLC özelliğine erişmek için buraya tıklayarak İlgili sayfaya gidebilirsiniz. Hesabınız açık değilse giriş yapmanız gerekiyor diyelim. Öte yandan burada kütüphanenizdeki oyun sayısını da görebilirsiniz.

Oyunlarınız için DLC özelliği

Steam son zamanlarda kişiselleştirilmiş özelliklere daha fazla önem vermeye başladı. Öyle ki platform, kısa bir süre önce hesap istatistiklerini görüntüleyebileceğiniz bir Steam Retrospektifi başlattı. Bu özellik sayesinde hangi periyotlarda kaç oyun oynadığınızı detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca profiliniz hakkında başka bilgiler de içerir.

Steam, Oyunlarınız için DLC aracılığıyla oyuncuların kaçırmış olabileceği içeriği öne çıkarmayı amaçlar. Peki siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce gerekli miydi? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

epic games ücretsiz

Epic Games iki yeni oyunu ücretsiz veriyor! 320 TL değerinde

The Last of Us hayranları için bir şok!  Yeni oyun çıkmayabilir

The Last of Us hayranları için bir şok! Yeni oyun çıkmayabilir

Back to Top