Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Steam vs. Epic Games: En Ucuz Oyun Hangi Platform?

Steam vs. Epic Games: En Ucuz Oyun Hangi Platform?

Bu içeriğimizde Steam ve Epic Games’teki popüler oyunların fiyatlarını karşılaştırdık. Peki en ucuz platform hangisi?

Geliştiriciler, oyunlarını birden fazla dijital mağazada listeleyerek daha fazla satmaya çalışır. Ancak bu platformlarda uygulanan bazı kurallar nedeniyle bazen fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Bu durumda oyuncular aldıkları ürünler için daha az ödeme yapıyor. Peki popüler oyunlar hangi dijital mağazada daha ucuz? İşte buhar ve Epic Games Karşılaştırması!

Popüler oyunlar hangi platformda daha ucuz?

Ülkemizde yükselen enflasyon ve yükselen dolar kuru nedeniyle birçok oyun firması Türkiye'de uygulanan yerel fiyatları artırmıştır. Sonuç olarak 3 haneli fiyatlar görebiliriz. Bu durumda satın aldığınız oyun için uygun fiyatlı bir platform seçerek biraz daha düşük bir ücret ödeyebilirsiniz. Tabii bunun her üretim için geçerli olmadığını belirtmekte fayda var. Bu içeriğimizde Steam ve Epic Games'ten farklı fiyatlara sahip popüler oyunları bir araya getirdik.

Kırmızı Ölü Kefaret 2

Kırmızı Ölü Kefaret 2

Silahlı çetelerin ve soyguncuların yaşadığı Vahşi Batı döneminin hikayesini anlatan Red Dead Redemption 2, sunduğu grafik ve mekaniklerin dışında 45 saatlik uzun hikayesiyle de oldukça beğeniliyor. oyun Son zamanlarda Steam'de yüzde 285 büyüdü.

 • Buhar: 1.150,00 TL
 • epik oyunlar: 299,00 TL 98,67 TL (indirim -%67)

Resident Evil 4 Remake bomba gibi geliyor!

Resident Evil 4 Remake bomba gibi geliyor!

Resident Evil 4 Remake'in 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. Leon ve Ashley'nin maceralarını anlatan video ilgi çekici.

Grand Theft Auto 5

Grand Theft Auto 5, üç ana karakterden oluşan bir açık dünya oyunudur. Hikaye moduna ek olarak, diğer oyuncularla oynayabileceğiniz çevrimiçi bir mod da var. Oyunun Rockstar Games tarafından geliştirilen ve Criminal Enterprise başlangıç ​​paketini içeren premium versiyonu Epic Games'te daha ucuza geliyor.

 • Buhar: 551,25 TL
 • epik oyunlar: 169,00 TL 84,50 TL (indirim -%50)

Siberpunk 2077

Buglar nedeniyle başarısız bir lansman gerçekleştiren Cyberpunk 2077, artık o bugların çoğuna veda etti. CD Projekt Red tarafından geliştirilen oyun, GTA 5 gibi alternatiflere göre daha distopik bir dünya sunuyor.

 • Buhar: 499,00 TL
 • Epik Oyunlar: 249,00 TL
Witcher 3: Vahşi Av

Witcher 3: Vahşi Av

Witcher serisinin ikinci oyununda hafızasını geri kazanan Geralt, üçüncü oyunda kaybettiği aşkı Yennefer'ı aramaya başlar. Bu süreçte birçok düşmanla karşılaşır ve yeni arkadaşlar edinir. AAA kalite oyun Steam'de 249 TL'ye yükseldi.

 • Buhar: 249,99 TL
 • Epik Oyunlar: 75,00 TL

Mafya 3: Kesin Sürüm

Mafia 3: Definitive Edition oyunu, bir mafya ailesinin sorunlarını çözmek için 1968 yılında New Bordeaux şehrinde geçiyor. Lincoln Kili bu bir karakter meselesi. Eski hükümlü ve Vietnam gazisi Clay, suç dünyasına geri döner.

 • Buhar: 199,00 TL 65,67 TL (yüzde 67 indirimli)
 • Epik Oyunlar: 49,00 TL

DEATH STRANDING YÖNETMENİN VERSİYONU

DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT, Kojima Productions tarafından geliştirildi ve geçtiğimiz yıllarda yayınlandı. Oyun, Ölümün Kıyısı olarak bilinen bir olgunun ölüler dünyası ile yaşayanlar arasında bir kapı açmasının ardından yaşananların öyküsünü anlatıyor.

 • Buhar: 399,00 TL
 • epik oyunlar: 329,00 TL
DEATH STRANDING YÖNETMENİN VERSİYONU

yağmur riski 2

Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Risk of Rain 2 oyununda çılgın yaratıklarla savaşmalı ve gezegendeki kaostan kaçmalısınız. Daha da güçlü olmak için ganimetleri birleştirerek karakterinizi yükseltebilirsiniz. Oyun geçtiğimiz günlerde Steam'de yüzde 79 artışla 70 TL olarak fiyatlandırılmıştı. Ancak bu zam henüz Epic Games'e yansımadı.

 • Buhar: 70.00 TL
 • epik oyunlar: 39,00 TL

unutulmuş şehir

The Forgotten City, The Elder Scrolls V Skyrim modunun aynı adlı video oyunu uyarlamasıdır. Bu yapım, 2000 yıl önce Roma şehrinde insanlık ve kanunları arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Bu bağlantıyı anlamak için kasabanın yerel sakinlerine sormanız ve bulmacaları çözmeniz gerekiyor.

 • Buhar: 423,00 TL
 • Epik Oyunlar: 40.00 TL

Peki ya Steam'im, Epic Games'im?

Yukarıdaki popüler oyunların fiyatlarını iki platformda karşılaştırdığımızda Epic Games'in daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bunun, kampanyanın henüz gösterilmemiş olmasından kaynaklandığını belirtmek gerekir. Dolayısıyla bu durum uzun sürmeyebilir.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Peki siz bu içerik hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun satın alırken Steam'i mi yoksa Epic Games'i mi tercih edersiniz? Aşağıdaki yorum bölümünden bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

red dead redemption 2 indirimi

Red Dead Redemption 2 olasılığı! Yürüyüşten sonra büyük indirim

Steam Hafta Sonu Özel Etkinliği: Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz 3 Oyun!

Steam Hafta Sonu Özel Etkinliği: Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz 3 Oyun!

Back to Top