Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

The Last of Us Part 1 artık daha gerçekçi! Yeni rejim geliyor

The Last of Us Part 1 artık daha gerçekçi!  Yeni rejim geliyor

Son zamanların en popüler oyunu The Last of Us Part I’in Windows versiyonunda birinci şahıs bakış açısı modu karşımıza çıkıyor.

The Last of Us Part I bilgisayarlarda yerini alsa da ortaya çıkan sorunlar nedeniyle hayal kırıklığı yaratmıştı. oyunYama dizisi, şirketten alınan olumsuz geri bildirimlerin ardından yayınlandı. Şirket, oyundaki hataları gidermeye odaklanırken bir yandan da yeni bir oyun modu üzerinde çalışıyor.

The Last of Us Part 1, birinci şahıs olarak oynanabilecek

Son zamanların popüler oyununda yaşanan optimizasyon sorunları ve çökmelerin ardından çeşitli güncellemeler yayınlayan Naughty Dog, oyuna yeni içerikler eklemeyi ihmal etmiyor gibi görünüyor. Son raporlara göre, Last of Us Part I'in Windows sürümünde birinci şahıs perspektif modu görünecek.

SDNShiftdelete.net

Yeni oyun modu size oyuna yeni bir açıdan bakma fırsatı veriyor. Yeni oyun kipi ile ilgili çalışmaların halen devam ettiğini hatırlatmakta fayda var. The Last of Us Part 1 birinci şahıs görünümü henüz normal kullanıcılara sunulmamıştır. Voyagers Revenge kanalı, YouTube'da halen geliştirilmekte olan modun bir oynanış videosunu yayınladı.SEGA ünlü bir oyunu ve yapımcısını satın alıyor!

SEGA ünlü bir oyunu ve yapımcısını satın alıyor!

SEGA, Angry Birds ile birlikte yapımcısını da satın alıyor. 700 milyon euroyu aşan anlaşmanın detayları haberimizde...

Naughty Dog'un oyunun gelişiminin ilk aşamalarında birinci şahıs bakış açısı üzerinde çalıştığını biliyoruz. Ancak sonunda geliştiriciler, ana kişinin bakış açısını geride bırakmaya ve oyunu karakterin arkasından takip etmeye karar verdiler.

Şimdiye kadar karakterleri arkadan kontrol ettiğimiz Last of Us Part 1'de yeni bir açı yakalayacağız gibi görünüyor. Bu haliyle oyundaki karakter ile bütünleşerek daha sürükleyici bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Oyun geliştiricileri, birinci şahıs bakış açısı üzerinde çalışmaya devam ediyor.

The Last of Us bilgisayar sorunlarıyla mücadele ederken, gelişmeye devam ediyor. Bağımlılık yaratan oyunun yeni bir birinci şahıs bakış açısıyla büyüyeceğine inanıyoruz. Peki Last of Us Part 1 ve yeni mod hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Efsanevi oyun şimdi PC'de! The Last of Us Part 1 İncelemesi!

SDNShiftdelete.net
REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEGA ünlü bir oyunu ve yapımcısını satın alıyor!

SEGA ünlü bir oyunu ve yapımcısını satın alıyor!

Hogwarts Legacy'nin yapımcılarından büyük bütçeli bir Harry Potter oyunu yolda!

Hogwarts Legacy’nin yapımcılarından büyük bütçeli bir Harry Potter oyunu yolda!

Back to Top