in , , ,

The Matrix 4 Türkçe Ne Zaman Yayınlanacak?

The Matrix Resurrections Ne Zaman?

The Matrix 4 Türkçe

The Matrix 4 Türkçe Ne Zaman Yayınlanacak?

1999 yılında ilk halkası yayınlanan Matrix filmi, serinin dördüncü halkası ile devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana konusuyla dikkat çeken Matrix, serinin dördüncü filminde benzer oyuncu kadrosu ile birlikte geliyor. The Matrix 4 Türkçe versiyonu hakkında ise kesin bir bilgi yer almamaktadır. Filmin çıkış tarihi ve fragmanı ise yakın bir süre önce duyuruldu.

The Matrix Resurrections Ne Zaman?

Bilimkurgu ve aksiyon türünde olan Matrix 4, The Matrix Resurrections adıyla 22 Aralık 2021 tarihinde yayınlanacak. The Matrix 4 Türkçe ismi ise henüz kesinleşmiş değil. Yönetmen koltuğunda Lana Wachowski’nin yer aldığı film, David Mitchell ve Lana Wachowski eşliğinde kaleme alındı. Lilly Wachowski ise farklı bir projede yer aldığı için kardeşi Lana Wachowski’yi bu defa yalnız bıraktı.

Oyuncu kadrosunda ise üzücü bir gelişme bulunuyor. Serinin dördüncü filminde, herkesin görmeye alışık olduğu Morpheus ve Ajan Smith karakterleri ne yazık ki yer almıyor. Gelen bilgilere göre oyuncu Laurence Fishburne’e devam filmi için teklif götürülmedi. Ajan Smith karakterini canlandıran Hugo Weaving ise farklı bir projede yer aldığı için filmde oynamayacak.

the matrix 4 cıkıs tarihi
Ayrıca Bakınız….

Neo karakterini canlandıran Keanu Reeves, serinin dördüncü filminde bir kez daha yer alacak. Filmde yer alacak başlıca oyuncular ise şunlar:

 • Carrie-Anne Moss
 • Yahya Abdul-Mateen II
 • Jessica Henwick
 • Neil Patrick Harris
 • Jada Pinkett Smith

The Matrix 4 Türkçe Fragmanı Yayınlandı mı?

Kısa bir süre önce, The Matrix 4 Türkçe fragmanı yayınlanmadı. Bunun yerine, filmin altyazılı fragmanını izleyebilirsiniz. Şu ana dek yayınlanmış Türkçe bir fragman bulunmamaktadır. Eylül 2021’de yayınlanan bu fragman, filmin konusu hakkında bizlere detaylı bilgiler vermemektedir. Oyuncu ve yazar kadrosundan da film konusu ile ilgili herhangi bir bilgi verilmiyor. Bu durum, Matrix 4 filminin konusunu da bir hayli gizemli kılıyor.

the-matrix-4-turkce-ne-zaman-cikacak

Matrix 4 Türkçe Ne Zaman?

The Matrix 4 Türkçe dublajı ile ilgili herhangi bir bilgi henüz yer almıyor. Bu nedenle seslendirmen kadrosunda bir değişiklik olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi de bulunmamaktadır. Muhtemelen filmin seslendirmen kadrosunda herhangi bir değişiklik yer almayacak. Henüz net bilgilerin yer almadığı filmde, diğer fragmanların yayınlanmasını merakla bekliyoruz.

What do you think?

113 Points
Upvote Downvote

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

3 Comments

 1. Μеrhаbа!
  Βelkі de mеѕajım çоk ѕреѕіfik.
  Аmа ablam burada harіkа bіr аdаm buldu vе hаrіka bir ilişkileri var, pеkі yа bеn?
  Ben 26 yıl уаşındaуım, Linа, Çеk Сumhurіyеti’ndenіm, аyrıсa İngіlizсе bіlіуоrum
  Ve… hemen ѕöylemek daha iyi. Βen bіsеkѕüelіm. Başka bir kadını kıѕkanmıyorum… özеlliklе bіrlіktе sеvişiyоrѕаk.
  Аh evеt, çok lezzеtlі yеmеk yaрarım! vе sadeсe уеmеk уарmayı sеvmem ;))
  Веn gеrçek bіr kızım ve сіddi ve ateşlі bir ilіşki аrıуorum…
  Her neуѕe, prоfilіmі buradа bulаbilirsiniz: http://tiotipadere.tk/topic-57070/

Loading…

0
xiaomi-akilli-gozlugu-tanitildi

Xiaomi Akıllı Gözlüğü Konsepti Tanıtıldı! 2021

sizdirilan-iphone-14-ailesi

IPhone 14 Tasarımı Hakkında Merak Edilenler