Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

The Witcher oyunu için yolun sonu!

The Witcher oyunu için yolun sonu!

Önümüzdeki yıl CD Projekt RED’den iki farklı oyuna veda edeceğiz gibi görünüyor.

Andrzej Sapkowski'nin aynı adlı kitap serisinden uyarlanan "The Witcher" hem oyunları hem de dizileriyle kısa sürede popülerlik kazandı. Bu süreçte The Witcher için birçok oyun çıktı. CD Projekt RED imzalı Gwent ve The Witcher: Monster Slayer da bu oyunlar arasında yer alıyor.

The Witcher: Monster Slayer ve Gwent için Yolun Sonu

2018'de Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları, 2019'da iOS ve 2020'de Android Gwent, topluluk tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz bir kart oyunudur. Ancak şirketin yaptığı açıklamaya göre 2023'ten sonra harita havuzuna yapılacak güncellemeler ve yeniliklerin ardından oyuna verilen destek kesilecek.

The Witcher 2 oyunu için yolun sonu

Ancak topluluk yine de Gwent'i hayatta tutabilecektir. CD Projekt RED, topluluğa kendi adına oyunu desteklemek için ihtiyaç duyduğu araçları sağlayacağını duyurdu. Bu araçlar, oyuncuların yeni içerik eklemesine veya büyük değişiklikler yapmasına izin vermeyecek, bunun yerine oyuncuların dengeleme sorunlarını çözmesine olanak tanıyacak.


Microsoft, Call of Duty'i Nintendo'ya getirecek!

Microsoft, Call of Duty'i Nintendo'ya getirecek!

Microsoft, Activision'ın CoD serisini getirmediği Nintendo'ya Call of Duty oyunlarını getirme sözü veriyor!

Tüm bunlarla, Gwent bir süre daha yaşıyor gibi görünüyor, ancak geleceği oldukça belirsiz. Öte yandan CD Projekt grubunun bir parçası olan Spokko tarafından geliştirilen artırılmış gerçeklik rol yapma oyunu The Witcher: Monster Slayer için yolun sonu geldi.

Witcher oyunu için yolun sonu

The Witcher: Monster Slayer, diğer artırılmış gerçeklik oyunlarıyla aynı kaderi paylaşacak ve önümüzdeki Haziran ayında bize veda edecek. 31 Ocak 2023 tarihine kadar Play Store'dan indirilebilen oyun, 30 Haziran 2023 tarihinde piyasaya veda edecek.

2022, CD Projekt RED için çok başarılı bir yıl oldu. Üçüncü çeyrekte rekor satışlar açıklayan şirket, daha yüksek kârlılık adına bazı projelerinden vazgeçiyor gibi görünüyor. Peki artık desteklenmeyen The Witcher oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

call of duty

Microsoft, Call of Duty’i Nintendo’ya getirecek!

xbox gamepad

Playstation ile rekabet etmek için Xbox’tan yeni adım!

Back to Top