Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

TikTok kendi oyun kanalını açıyor!

TikTok kendi oyun kanalını açıyor!

Son günlerde e-ticarette bir atılım yapan TikTok, şimdi de oyun sektöründe kendini göstermeye hazırlanıyor.

Son yıllarda sosyal ağlar için popüler bir uygulama Tik Tok Her geçen gün kullanıcı sayısını arttırarak, artık farklı alanlarda da çalışmaya başlamıştır. Son zamanlarda elektronik Ticaret Bir atılım yapan şirket oyun endüstrisinde kendini kanıtlamaya hazır.

TikTok oyun kanalını önümüzdeki hafta açıklayabilir

Finansal ZamanlarBir habere göre TikTok kendi oyun kanalını açıyor. Buna göre Tik Tok Kullanıcılar sosyal medya platformunun ana sayfasındaki sekmeye tıklayarak istedikleri oyunlara ulaşabilecekler. Alınan bilgilere göre, TikTok tarafından geliştirilenler de dahil olmak üzere bu kanalların birçoğu, mobil oyun bu içerecek

oyun Channel, iki hafta önce Global Gaming'in yeni CEO'su. Assaf Efsaneleri Sagi'nin daha önce söylediğine liderlik edecek TikTok ve oyunlar Sektörün birbirleri için yaratıldığını belirtti. Sagi, TikTok ve oyun sektörü hakkında şu ifadeleri kullandı:

On yıldan fazla bir süredir oyun endüstrisi, dünyadaki en popüler eğlence biçimlerinden biri olarak diğer endüstrilerden daha hızlı büyümüştür. Üç milyar aktif oyuncuyla şirketler şimdi mega markalar oluşturmak ve kitlelere hitap etmek için yeni oyunlar başlatıyor. Şimdiye kadar TikTok, tüketicilerin neyin ilginç, değerli ve popüler olduğunu keşfetmelerine yardımcı olarak değerini gösterdi. TikTok'u pazarlama stratejilerinizin merkezi haline getirmeye yardımcı olmak için dünyadaki tüm oyun şirketleriyle yakın çalışmayı dört gözle bekliyorum.


Büyük bir iddia!  TikTok her hareketimizi takip ediyor mu?

Büyük bir iddia! TikTok her hareketimizi takip ediyor mu?

Bugün ortaya çıkan habere göre ByteDance, ABD'deki bazı büyük isimlerin konumlarını TikTok üzerinden takip ediyor olabilir.

Yeni oyun kanalının platforma ne zaman ekleneceği henüz bilinmiyor. Ancak 2 Kasım'da şirketin ilk canlı etkinliği, TikTok beni oynattı Bu etkinliği duyurmak için sabırsızlanıyoruz. Bu olayda EA, 2K, NetEase Oyunları, VNG Oyunları ve ev Dahil olmak üzere çeşitli oyun şirketlerinin konuşmacıları

TikTok, bir süredir bu özelliği test ediyor ve Vietnam'daki kullanıcılarına birkaç uygulama içi mini oyun sunuyor. Yakın gelecekte, bu hizmetin dünya çapında kullanıma sunulmasını bekleyebiliriz. Yani sen Tik TokÇıkacak olan oyun kanalı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İyi haber, oyuncular!  GeForce Now'da dev indirim

İyi haber, oyuncular! GeForce Now’da dev indirim

Street Fighter 6 beklenenden çok daha geç geliyor!

Street Fighter 6 beklenenden çok daha geç geliyor!

Back to Top