Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Türk Telekom’dan her ay 50 TL Playstore hediye çeki

Türk Telekom'dan her ay 50 TL Playstore hediye çeki

Türk Telekom’un dijital oyun satın alma platformu Playstore’da her ay yapılan alışverişler 50 TL değerinde Playstore hediye çeki kazandırıyor.

Türk Telekom'un oyun markası GAMEON ile yenilikler devam ediyor. oyun GAMEON'un yeni kampanyası ile oyun severler, Türk Telekom'un Playstore dijital oyun platformu üzerinden yaptıkları oyun veya oyun içi alışverişlerinde her ay 50 TL'lik Playstore çeki kazanıyor. Detaylar burada…

Türk Telekom GAMEON'dan her ay 50 TL Playstore hediye çeki

Oyun ekosisteminin gelişimine katkı sağlayan iki Türk Telekom markası OYUN AÇIK ve dijital oyun satın alma platformu Playstore güçlerini birleştirerek oyuncuların dünyasını zenginleştiriyor. 35 Mbps ve üzeri hız paketleri ile internet hizmeti alan Türk Telekom GAMEON bireysel ev müşterileri, Playstore üzerinden yapacakları tüm oyun içi ve oyun içi alışverişlerde her ay geçerli olacak 50 TL'lik hediye cüzdan kodu kazanacak.

Uygun oyun tutkunları, PLAYSTORE ve TCKN yazıp aralarında boşluk bırakarak 6262'ye kısa mesaj göndererek şifrelerini alabilirler ve Playstore web sitesinden yaptıkları alışverişlerde 50 TL bonus kazanabilirler.


Türk Telekom'dan beklentileri aşan büyüme!

Türk Telekom'dan beklentileri aşan büyüme!

Türk Telekom bugün yılın ilk 3 çeyreğinde ne kadar ciro ve kâr elde ettiğini açıkladı. Detaylar burada...

Türk Telekom GAMEON ile popüler oyunlara sahip olma imkanı

Kampanya kapsamındaki Türk Telekom Bireysel Ev İnternet müşterileri, Türk Telekom'un dijital oyun platformu Playstore'da en yeni oyunlarda indirim kazanma fırsatı yakalıyor. Playstore kitaplığınızda"Marvel's Spider-Man Yeniden Düzenlendi”"savaş tanrısı»"Assassin's Creed Odyssey""Kırmızı Ölü Kefaret 2” ve "Uzak Ağlama 5'içinde içermek dır-dir Popüler oyunlar platformda açılmayı bekliyor.

Promosyonla ilgili tüm detaylar https://gameon.com.tr/ ve https://www.playstore.com/ sosyal ağlardaki adresler ve hesaplar.

REKLAM

Source link

Written by Değişik Adam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBg Mobile

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi çıktı! Hangi yenilikler?

kaçırmayın!  Epic Games Store'dan 2 ücretsiz oyun

kaçırmayın! Epic Games Store’dan 2 ücretsiz oyun

Back to Top