Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in ,

Türk Telekom’dan oyun severler için World of Tanks özellikleri

World of Tanks stüdyosu açıklama yaptı

Türk Telekom, World of Tanks oyuncuları için online kampanya başlattı. Detaylar burada…

Çevrimiçi oyuncu merkezli kampanyalar ve oyun merkezli özelliklerle oyun deneyimini zenginleştiren Türk Telekom markası GAMEON, Wargaming iş birliğiyle World of Tanks kampanyasını başlattı. Türk Telekom ev interneti müşterilerinin yararlanabileceği kampanya sayesinde yeni oyunculara premium üyelik, mevcut oyunculara ise özel oyun içi avantajlar sunulmaktadır.

oyun Hayranlar için World of Tanks özellikleri

Türkiye'de oyuncunun ihtiyacı olan oyun ve teknolojinin sahibi Türk Telekom GAMEON popüler oyunlar kullanılarak oluşturuldu işbirliği ile oyunculara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türk Telekom GAMEON, Türkiye'de ve dünyada ilgiyle oynandı Tankların dünyasıözel bir kampanya başlattı.

Türk Telekom GAMEON, Wargaming ile işbirliği içinde World of Tanks evrenine yeni oyunculara premium avantajlar ve mevcut oyunculara bonuslar sağlıyor.


Steam'den World of Tanks için ücretsiz DLC sürprizi

Steam'den World of Tanks için ücretsiz DLC sürprizi

Steam ücretsiz oyunlar rekabetine Epic Games ile devam ediyor. Bu anlamda platform, Space Pack DLC'yi WOT Blitz oyuncularına ücretsiz olarak sunuyor.

"Bonus" kodunu kullanan World of Tanks hayranları, 7 günlük premium üyelik ve 7 günlük ücretsiz Kademe 8 Somua SM tankı kiralama hakkına sahip olacak. Aynı zamanda World of Tanks hayranları 1 saat boyunca 2 kez %200 mürettebat deneyimi ve ücretsiz deneyim kazanacak, ayrıca 2 x 1 saat savaş deneyimi ve yüzde 50 kredi alacak.

Kampanya kapsamında verilecek “Bonus” kodu ile premium sarf malzemelerinden de yararlanacak olan oyun tutkunları; Envanterlerine 3 adet büyük tamir seti, büyük ilk yardım çantası ve otomatik yangın söndürücü ekleyebilecekler. Oyuncular ayrıca "bonus" kodlu 6 Türk bayrağı amblemine sahip olacaklar.

Kampanya kapsamında 24 Mbps ve üzeri hıza sahip Türk Telekom ev interneti müşterileri üç aylık kampanya süresince ayda bir kez "Bonus" kodu kullanırken, tüm Türk Telekom ev interneti müşterilerine bir kez davet kodu verilecektir. kampanya sırasında.

Oyun severler TCKN'leri ile birlikte "Davetiye" ve "Bonus" kodlarını 6262'ye SMS göndererek kampanyadan faydalanabilirler. Promosyonla ilgili tüm detaylar https://gameon.com.tr/ kod aktivasyonu ile ilgili ayrıntılar için. bu adresten mevcut.

REKLAM

Source link

What do you think?

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Epic Games'in bu haftaki oynaması ücretsiz oyunu beklentileri karşılamadı!

Epic Games’ten yeni yıl haberleri! %75’e varan indirimler

kaçırmayın!  FIFA 23'te büyük indirim

kaçırmayın! FIFA 23’te büyük indirim

Back to Top
close

Ad Blocker Detected!

How to disable? Refresh

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Close