in ,

Türkiye’nin dört bir yanından eczacılık öğrencilerini bir araya getiren “Her Taraftan Eczacılık Sempozyumu” başlıyor

Türkiye'nin dört bir yanından eczacılık öğrencilerini bir araya getiren "Her Taraftan Eczacılık Sempozyumu" başlıyor
Her yıl Türkiye’nin dört bir yanından eczacılık öğrencilerini bir araya getiren “Her Yönüyle Eczacılık Sempozyumu” bu yıl 10. kez düzenleniyor.

Anadolu Üniversitesi Eczacılık ve Sağlık Kulübü tarafından bu yıl onuncusu düzenlenecek olan, Eczacılığın Her Yönü Sempozyumu (HYES)eczacılık öğrencilerini profesyonellerle buluşturarak sorularınızı yanıtlamaya hazırlanıyor.

#future10da sloganıyla bu yıl piyasaya çıkan HYES, farklı ilaç alanlarına ışık tutmak Katılımcıların farklı konularda farklı bakış açıları edinmelerini sağlamayı amaçlar.

Sempozyum YouTube üzerinden canlı yayınlanacak.

İki gün sürecek etkinlik Anadolu Üniversitesi Eczacılık ve Sağlık Kulübü’nün YouTube kanalından canlı yayınlanacak. 12 ve 13 Mart olacak.

12 Mart Cumartesi günü saat 12.00’de başlayıp 13 Mart Pazar günü saat 17:15’te sona erecek olan oturumlarda Prof. Dr. 2017 Ecz. Genç Eczacılar için Altın Çözüm Ödülü’nün sahibi Ateş Kara. Lokman Group Pharm Yönetim Kurulu Başkanı Bora Rady Hatice Öz, Spor Eczacılığı Uzmanı. eczacı. Somer Helwaji, Dermoskin, Pharm’ın kurucusu. Hatice Sarıyer, NAOS (Bioderma – Institut Esthederm – Etat Pur) Bölge Pazarlama Müdürü Bayram Kaymak, Uluslararası Pazarlama Müdürü Polifarma Ecz. Tansu Oktar, Eczacılık Fakültesi, Anadolu Üniversitesi, Doç. Dr. Evrim Yenilmez ile Araştırma. Görmek. Sinan Özer ve önümüzdeki günlerde açıklanacak beklenmedik isimler içerecektir.

Etkinlikte yerinizi alın buraya tıklayarak Kaydolabilirsin; buradan Etkinliğin resmi web sitesini ziyaret ederek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Rockstar hazırlanıyor!  GTA VI beklenenden daha erken çıkabilir

Rockstar hazırlanıyor! GTA VI beklenenden daha erken çıkabilir

GTA 5 Kodları: Araba, Para, Ölümsüzlük

GTA 5 Kodları: Araba, Para, Ölümsüzlük