in ,

Türkiye’nin üniversite öğrencilerine yönelik ilk ve tek dijital pazarlama yarışması Digital UP başlıyor.

Türkiye'nin üniversite öğrencilerine yönelik ilk ve tek dijital pazarlama yarışması Digital UP başlıyor.
Türkiye’nin üniversite öğrencilerine yönelik ilk ve tek dijital pazarlama yarışması Digital UP başlıyor. Yarışmanın son tarihi 8 Mart.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen, üniversite öğrencileri için İlk ve tek dijital pazarlama yarışması olan Digital UP, bu yıl 9 Mart’ta gerçekleşecek.

Digital UP, rakiplere benzersiz bir dijital pazarlama deneyimi sunmayı ve dijital pazarlama araçlarını etkin ve verimli kullanmalarını sağlamayı amaçlar. Yarışma Kazananları Hilton, Avon, Eti, Mobiltel Gibi markalardan hediyeler

Staj, tatil, telefon görüşmesi gibi pek çok ödül katılımcıları beklemektedir.

dijital yukarı

Digital UP, üyelerine ürettikleri tasarım ve projelerle dijital pazarlama dünyasını keşfetme ve her aşamada farklı bir deneyim yaşama fırsatı sunuyor. Müsabaka başladıktan sonra eleme, yarı final ve final turları ile devam edecek olan müsabaka, 24 Nisan Ödül töreni ile sona erecek. Ödül töreninde öğrenciler staj imkanı, telefon, tatil gibi ödüller beklemek.

Digital UP’de yerinizi almak ve yarışmaya katılmak istiyorsanız, buraya tıklayarak yarışma ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilir; Başvurunuzu gönderebilirsiniz. Son başvuru tarihinin 8 Mart olduğunu bir kez daha hatırlatıyoruz. Katılımcılara iyi şanslar!

Source link

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0
Dört yeni NVIDIA Reflex oyunu çıktı!

Dört yeni NVIDIA Reflex oyunu çıktı!